Reklama
Reklama

Te gwiazdy "zaszalały" z wyborem kreacji. Jedna z nich ogłosiła, że jest w ciąży!

6 grudnia odbyła się Gala z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. W Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie zgromadziły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Imprezę poprowadzili dziennikarze i prezenterzy związani ze stacją od lat.

30-lecie Telewizji Polsat: Wielka Gala w Teatrze Narodowym

30 lat minęło, jak jeden dzień - tak śpiewał na rozpoczęciu gali Andrzej Piaseczny. Tyle dokładnie minęło, odkąd Telewizja Polsat zagościła po raz pierwszy na ekranach polskich widzów. Z tej okazji zorganizowano wielką imprezę, na którą zaproszono plejadę gwiazd!

W Teatrze Wielkim Opery Narodowej 6 grudnia wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Doda i Ralph Kamiński. W hołdzie Korze zaśpiewali Igor Herbut i Piotr Rubik razem z chórem.

Na scenie pojawili się także: Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży. Mogliśmy również posłuchać finalistów "Idola", którzy zrobili po programie wielką karierę: Krzysztof Zalewski, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz i Monika Brodka! To jednak nie wszyscy wykonawcy!

Reklama

Galę poprowadzili znani widzom prezenterzy Telewizji Polsat, m.in: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka oraz Izabela Janachowska.

Kreacje, których nie dało się nie zauważyć!

Na Gali Polsatu nie zabrakło kreacji, które zwracały na siebie uwagę kolorem, krojem, czy dodatkami. Jak zwykle, na tle innych artystów, wyróżniała się Maryla Rodowicz w czerwonej sukni w kwiaty. Na róż zdecydowały się Dorota Gawryluk i Paulina Chruściel!

Ola Szwed i Izabela Janachowska prezentowały się jak księżniczki z bajki. Georgette Mosbacher, była Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce wystąpiła w czarnych piórkach, za to na niebieskie zdecydowała się Jolanta Fajkowska. 

Natomiast Olga Bołądź w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła, że jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka! 

Zresztą zobaczcie sami i zdecydujcie, czy wszystkie stylizacje były trafione...

***

Zobacz także:

Seksowna Wachowicz i Racewicz na ściance. Wyglądają lepiej niż młodsze koleżanki!

Maja Sablewska o krytyce jej programu w Polsacie: "To miało prawo się nie udać"

Barbara Mularczyk była gwiazdą "Kiepskich". Dlaczego nie zagrała w innych serialach?

Iwona Pavlović ujawniła kulisy konfliktu z Beatą Tyszkiewicz! "Wojenka jej wymyślona"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | 30 lat Polsatu
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy