Reklama
Reklama

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk zachwyciła zmysłową kreacją! Odważnie?

Oliwia Bieniuk dzielnie walczyła o to, by znaleźć się w półfinale  XII edycji „Tańca z gwiazdami”. Młoda gwiazda dała z siebie wszystko i jak widać, widzowie docenili jej starania!

Udział w "Tańcu z gwiazdami" miał być dla Oliwii Bieniuk trampoliną do kariery. Faktycznie, prezentowanie tanecznych umiejętności sprawiło, że córka Anny Przybylskiej wzbudziła zainteresowanie opinii publicznej. 

Dzięki show Polsatu mogliśmy poznać Oliwię bliżej. W ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Bieniuk zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że młoda gwiazda bardzo przeżywa wszystkie negatywne opinie na temat swojego tańca. Każda surowa ocena jury, odciska piętno w głowie Oliwii. 

Partnerujący jej Michał Bartkiewicz zauważył, że presja wywierana przez oceniających odebrała radość z tańca młodej gwiazdy. Córka Ani Przybylskiej nie ma zamiaru jednak się poddawać, co zresztą zapowiedziała. 

Reklama

Oliwia Bieniuk zachwyciła stylizacjami w "Tańcu z gwiazdami"

W ćwierćfinałowym odcinku XII edycji "Tańca z gwiazdami" Oliwia pojawiła się w dwóch kreacjach. Podczas pierwszego tańca miała na sobie luźną kolorową stylizację, nawiązującej do hinduskiej kultury. 

Druga odsłona 18-latki była już bardziej zmysłowa, co zauważył sam Andrzej Piaseczny. Podczas tanecznej rumby Oliwia miała na sobie prześwitującą sukienkę z czerwonymi frędzlami.

W której kreacji podoba się wam bardziej?

Robert Biedroń otrzymał groźbę śmierci! Szok

Minister Czarnek o powrocie nauki zdalnej! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Anja Rubik jako półnaga syrenka. Wystąpiła w teledysku Maty

Rami Malek chciał zostać nianią najmłodszego syna Kate i Williama

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy