Reklama
Reklama

Anja Rubik jako półnaga syrenka. Wystąpiła w teledysku Maty!

Anja Rubik zagrała wyjątkową rolę w najnowszym teledysku rapera Maty "Szafir". Modelka wcieliła się w półnagą syrenę. Na ekranie pojawił się również Tomasz Kot.

Anja Rubik jako syrena w teledysku Maty

Utwór "Szafir" (sprawdź!) to urokliwa piosenka miłosna, w której gościnnie pojawiają się Anja Rubik oraz Tomasz Kot.

Modelka wciela się w rolę półnagiej, morskiej syreny z niebieskim ogonem. Ten strój robi wrażenie! Syrenka wypływa jednak z Wisły na warszawskiej plaży.

To nie pierwszy raz, kiedy możemy oglądać Rubik na planie teledysku. Wcześniej zaprezentowała się już w klipie "Chleb" (zobacz!) Doroty Masłowskiej czy "Lost Me" (zobacz!) Mary Komasy.

Występem modelki zachwycają się na Instagramie m.in. Ania Lewandowska i Maffashion.

Mata: teledysk do piosenki "Szafir"

Reklama

Trzeba przyznać, że młody raper idzie jak burza. Od jego ostatniej premiery klipu "Szmata" (zobacz!)  minął zaledwie tydzień. 

Teledysk "Szafir" nawiązuje klimatem do słynnej, letniej piosenki "Kiss cam (podryw roku)" (sprawdź!), którą wyreżyserowała Nastazja Gonera. Więcej o ich relacji TUTAJ.

Mata przedstawił w klipie panoramę Warszawy, a fani szybko doszukali się w scenariuszu nawiązania do słynnej legendy o Warsie i Sawie.

Pod teledyskiem pojawiła się już masa pozytywnych komentarzy i komplementów, że raper tworzy najlepsze obrazki do swoich utworów w Polsce.

Zobaczcie sami!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Celebrytka w za małym bikini. Ale wtopa!

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dlaczego Agata Młynarska odwróciła się od matki?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Mata | Michał Matczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy