Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

"Taniec z Gwiazdami" bez Blanki Lipińskiej. "Postawiła KOSMICZNE WYMAGANIA! Nierealna kwota, specjalna woda mineralna..."

Giełda nazwisk do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" ruszyła. Możemy ogłosić pierwsze, którego... nie zobaczymy na parkiecie. W programie, mimo długich negocjacji, nie wystąpi Blanka Lipińska. Wiemy dlaczego!

Blanka Lipińska i negocjacje do "Tańca z gwiazdami"

Blanka Lipińska, popularna celebrytka i autorka bestsellerowej serii erotyków "365 dni", to z pewnością fenomen ostatnich lat i jedna z bardziej zaskakujących historii rodzimej branży rozrywkowej. Naturalnym krokiem w tej sytuacji wydawał się udział Blanki w "Tańcu z gwiazdami", który od lat skupia najciekawsze nazwiska polskiego show-biznesu. Wiele fanek twórczości Lipińskiej z pewnością z chęcią zobaczyłoby jej popisy na parkiecie, ale tym razem będą musiały obejść się smakiem. 

Reklama

"Taniec z gwiazdami" bez Lipińskiej

Blanka Lipińska ostatecznie nie wystąpi w kultowym programie, bo... jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, negocjacje z pisarką spełzły na niczym, a powodem okazały się zbyt wygórowane żądania autorki "kaszubskiego porno".

Zaporowa stawka to jednak nie wszystko. 

Blanka Lipińska miała kosmiczne wymagania?

Blanka Lipińska w ramach riserczu do nowej książki "o gwieździe rocka" musiała się chyba dużo naczytać o riderach legend estrady, bo jej wymagania zrobiły wrażenie nawet na ludziach, którzy od lat pracują przy popularnym show i, jak to zwykło się mówić, "widzieli już wszystko".

Jak widać, wizerunkowa klapa jaką okazał się zmiażdżony przez krytyków sequel filmu "365 dni" oraz nieprzychylne opinie ze strony większości widzów, nie odbiły się na gwiazdorskim mniemaniu o sobie pisarki. Ostatecznie Polsat zdecydował się podziękować Lipińskiej i ruszył na poszukiwania innych ekscytujących nazwisk, być może z nieco mniej wybujałym ego...

Żałujecie, że nie zobaczycie jesienią Blanki w "Tańcu z gwiazdami"?


Zobacz również:

Blanka Lipińska o Sandrze Kubickiej: "Nie znam. W życiu jej na oczy nie widziałam"

Michał Mikołajczak, chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej"

"Taniec z gwiazdami": żona Krzysztofa Ibisza testowała na nim bolesne leczenie. Był jej pierwszym pacjentem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy