Reklama

Reklama

Reklama

Żona Krzysztofa Ibisza testowała na nim bolesne leczenie. Był jej pierwszym pacjentem

Rok temu Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 30-latka zajmuje się na co dzień medycyną naturalną. Ostatnio w wywiadzie prezenter opowiadał, że to on był jej pierwszym pacjentem, na którym wypróbowała akupunkturę!

Krzysztof i Joanna Ibisz pobrali się rok temu

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się w sierpniu 2021 roku. Niebawem będą obchodzić pierwszą rocznicę! Ich ślub był pilnie strzeżoną tajemnicą i do ostatniej chwili nie było wiadomo, gdzie się odbędzie. Zaproszeni celebryci musieli zostawić swoje telefony na wejściu i mogli je odebrać dopiero, gdy opuszczą przyjęcie. 

Nowożeńcy chcieli zachować ten dzień w pełni dla siebie. Unikali rozgłosu i dbali, żeby nic nie przeciekło do mediów. Dopiero po jakimś czasie na Instagramie pojawiło się zdjęcie zakochanych z dopiskiem: "Happy Together. Krzysztof i Joanna Ibisz".

Reklama

Z czasem publikowali kolejne fotografie. To Krzysztof i Joanna Ibisz decydowali co i kiedy pokażą światu.

Krzysztof Ibisz z żoną w pierwszy wywiadzie

Teraz pierwszy raz udzielili razem wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącej ich miłości. Mówili o pasjach, które dzielą i czym się interesują. Okazuje się, że żona Krzysztof Ibisza zajmuje się medycyną naturalną. Pracuje w Centrum Medycyny Zintegrowanej.

Joanna zwracała uwagę, że "człowiek jest jednym organizmem i coś, co na początku wydaje nam się niezwiązane ze sobą, po dokładnej analizie, może być ciągiem przyczynowo-skutkowym". 

Krzysztof Ibisz był pierwszym pacjentem żony

Żona prowadzącego "Taniec z gwiazdami" jest również ekspertką od... akupunktury. Jako lekarzem ukończyła dwuletni kurs pod nadzorem Naczelnej Rady Lekarskiej, uprawniający do wykonywania tego zabiegu. Pierwszym jej pacjentem był, nie kto inny, jak Krzysztof Ibisz! 

***

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska przyjaźni się z byłą teściową. "Jest dla niej jak córka"

Szczęśliwy Maciej Kurzajewski spędza majówkę w lesie. "Podwójna frajda". A Cichopek? Podobnie!

Met Gala 2022: Cara Delevingne w... niewidocznej bluzce! Piersi zasłaniały jedynie naklejki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy