Reklama

Reklama

Reklama

Szczęśliwy Maciej Kurzajewski spędza majówkę w lesie. „Podwójna frajda”. A Cichopek? Podobnie!

Maciej Kurzajewski postanowił spędzić aktywnie końcówkę majówki. Dziennikarz wybrał się na poranny bieg w lesie, na koniec chwaląc się rezultatem. Co ciekawe, Kasia Cichopek, z którą jest łączony, przebywa w równie sielskich okolicznościach przyrody.

Cichopek i Kurzajewski: afera taśmowa

Maciej Kurzajewski wprawdzie gościł wielokrotnie na łamach tabloidów i mediów kolorowych, jednak w ostatnim czasie jego nazwisko pojawia się wyjątkowo często w artykułach prasowych. Ma to oczywiście związek z jego rzekomym romansem z Kasią Cichopek, a także słynną na całą Polskę aferę taśmową, której przez przypadek stał się bohaterem.

Jak donosił "Super Express", ktoś nagrał prywatne rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego, rozsyłając je następnie do mediów, a także do... męża Cichopek, Marcina Hakiela.

Reklama

Zajmują się tym już odpowiednie organy ścigania, jednak sprawa zapewne wciąż nie daje mu spokoju. I trudno się dziwić, gdyż był to ostatnio główny temat w tabloidach.

Kurzajewski spędza majówkę w lesie. Cichopek podobnie

Nic dziwnego, że w majówkę zarówno Maciej Kurzajewski, jak i Kasia Cichopek postanowili odpocząć od medialnego szumu. Gwiazda "M jak miłość" wraz z dziećmi udała się w sobie tylko znanym kierunku. Pewne jest jednak, że otaczają ją sielskie klimaty. Grill, ognisko, spacery po łąkach - to wszystko pokazała na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, wpadła nawet na odpust do jednej z parafii.

Maciej Kurzajewski tymczasem postanowił aktywnie spędzić końcówkę majówki. Dziennikarz we wtorkowy poranek udał się do lasu, aby pobiegać. Udało mu się przebiec całkiem spory dystans, bo aż 10 km! Rezultatem pochwalił się oczywiście na Instagramie.

"Mój #biegkonstytucji3maja dzisiaj leśnym duktem i dwa razy dłuższy od oficjalnego! Frajda też podwójna" - napisał, życząc miłego świętowania.

Jako że zdjęcie pojawiło się na instastory, a nie w poście, dziennikarz nie dał fanom możliwości komentowania. Jego wielbiciele jednak z pewnością cieszą się jego szczęściem.

Zobacz też:

Wojciechowska przyjaźni się z... byłą teściową! "Jest dla niej jak córka"

Stefano Terrazzino szykuje się do ślubu. To już trzecie podejście

Kim Kardashian w najdroższej sukni na świecie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy