Reklama
Reklama

Tak wygląda syn Racewicz. Igor coraz bardziej upodabnia się do ojca

Joanna Racewicz została samotną mamą po śmierci swojego męża Pawła Janeczka. Dziś pokazała pierwszy raz syna, który rośnie na przystojniaka i coraz bardziej jest podobny do swojego zmarłego ojca. Przy okazji dziennikarka pokazała, jaką jej syn przeszedł metamorfozę.

Tak wygląda syn Racewicz. Igor coraz bardziej upodabnia się do ojca

Joanna Racewicz 13 lat temu straciła męża Pawła Janeczka. Mężczyzna zginął 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie smoleńskiej. Osierocił wówczas dwuletniego synka, Igora. Po śmierci męża dziennikarka pogrążyła się w żałobie, skupiając się na wychowaniu synka w taki sposób, aby tata był z niego dumny. Dziś, kiedy Igor ma już 15 lat postanowiła pokazać jego twarz.

Reklama

Igor to syn Joanny Racewicz. Tak wygląda po metamorfozie

Joanna Racewicz dotychczas nie publikowała wizerunku swojego syna, Igora. Przeważnie na zdjęciach młodzieniec stał plecami do aparatu, stąd nawiązanie w opisie do "braku pleców". Teraz Igora możemy zobaczyć na filmiku na Instagramie w pełnej krasie. 

Mama z synem udali się do fryzjerskiego atelier, gdzie pan Leszek, przyjaciel dziennikarki był odpowiedzialny za metamorfozę Igora. Chłopak nie zdecydował się na szokującą metamorfozę w stylu Moniki Richardson. Wciąż ma nieco dłuższe włosy, opadające na czoło i pozostał przy swoim naturalnym kolorze.

"Rodzinne zdjęcie. Za zgodą Synka. Bez pleców. Duża zmiana. Idzie odwilż? A może to chwilowe..." - napisała tajemniczo Joanna Racewicz na Instagramie.

Joanna Racewicz pokazała syna. Igor to istna kopia taty. Fani widzą też podobieństwo do mamy

Joanna Racewicz to dziennikarka, która przez lata pracowała dla TVP, a później związana była z TVN i Polsatem. Występowała również w radiu RMF FM oraz Programie I Polskiego Radia. Na swoim Instagramie @joannaracewicz dzieli się chwilami ze swojego życia. Tym razem fani nie mogli przejść obojętnie obok filmiku z synem Igorem, którzy wręcz rozpływają się nad urodą 15-latka i porównują go do ojca (czasem też do mamy):

  • "Syn wyrasta na przystojnego faceta"
  • "Duży postęp u Syna...plecy już znamy"
  • "Co za Syn! Piękny. Nie tylko z zewnątrz! Tak jak Pani, pani Joanno"
  • "Syn wyrasta na przystojnego faceta"
  • "Ale chłopak jest podobny do taty! Wzrusz"
  • "Zdjęcie przepiękne. Pani syn ma niesamowita urodę, niech pokaże ją światu"

Do kogo bardziej podobny jest Igor?

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Paweł Janeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy