Reklama
Reklama

Tak wygląda syn Kayah i Rinke Rooyensa. Roch to prawdziwy przystojniak

Piosenkarka Kayah i producent telewizyjny Rinke Rooyens zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć miłość miała być im dana na zawsze, to jednak tak się nie stało. Za to oboje ze związku mają syna Rocha, który ma już 25 lat. Trzeba przyznać, że wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

Tak wygląda syn Kayah i Rinke Rooyensa. Roch to prawdziwy przystojniak

Kayah i Rinke Rooyens poznali się w 1998 roku na planie telewizyjnym "To było grane". Od razu zapałali do siebie uczuciem, szybko się pobrali i jeszcze w tym samym roku powitali na świecie swojego syna Rocha. Wychowanie syna przy trybie pracy piosenkarki i producenta telewizyjnego było trudne. 

Reklama

Po czterech latach od ślubu para postanowiła się rozstać, a małym Rochem opiekować się naprzemiennie. Jednak oficjalny rozwód uzyskali dopiero w 2010 roku. Dziś Roch Rooyens ma już 25 lat i jest prawdziwym przystojniakiem. Nic dziwnego, bo urodę odziedziczył po rodzicach.

Roch to syn Kayah i Rooyensa. Tak wygląda w wieku 25 lat

Mały Roch głównie przebywał u boku mamy, choć miał okazję być też wychowywanym przez babcię (mamę Kayah), która zajmowała się nim, gdy rodzice byli zajęci. Po latach Rinke docenił wszelkie starania babci w dotychczasowe wychowanie jego syna.

"Jest bardzo kreatywny i wrażliwy, ale nie ma jeszcze takiej potrzeby działania na rzecz innych jak ja. Ja w tej empatii znajduję bardzo dużo spełnienia. Kocham otaczać się ludźmi, którzy mają podobnie. Widzę w tym sens i Roch również, z czego jestem dumny. Te wartości przyswajał również dzięki mamie Kasi, która całe życie opiekowała się Rochem. To jest zresztą piękna polska tradycja, że babcie zajmują się wnukami. Na początku miałem z tym problem. Teraz bardzo cenię to, co mama robiła. W tej chwili jest w trochę słabszej formie, więc zawsze pytam: "Rochu, zrobisz coś dla babci, pomożesz jej?". I robi to, bo czuje, że tak trzeba, i bardzo ją kocha" - powiedział Rinke Rooyens w rozmowie z "Vivą" w 2022 roku.

Roch ma świetnty kontakt z nową żoną swojego ojca, Joanną Przetakiewicz, która wychowała trójkę synów. W jednym z wywiadów stwierdziła, że Rocha traktuje jak własnego syna.

Czym zajmuje się syn Kayah i Rinke Rooyensa?

Roch Rooyens nie chce pracować w show-biznesie i trzyma się od niego z daleka. Pracuje w firmie producenckiej swojego ojca i wspiera go przy projektach telewizyjnych. Co więcej, planuje też rozpocząć własne projekty. Jego pasją jest moda i projektowanie.

"Często rzeczy wielkich dokonują osoby, które potrafią myśleć nieszablonowo, idą pod prąd. Staram się szanować wybory mojego syna. Chciałbym, żeby szedł w kierunku, w którym sam czuje się dobrze" - mówił Rinke Rooyens w rozmowie z serwisem dadhero.pl

Zobacz też: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Rinke Rooyens | Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama