Reklama
Reklama

Tak wygląda mieszkanie Kasi Tusk! Styl i klasa!

Trzeba przyznać, że Kasia Tusk ma szczególny zmysł estetyczny! Córka Donalda Tuska od kilku lat prowadzi popularnego bloga lifestylowego i dzieli się na Instagramie szczegółami ze swojego stylowego życia. Blogerka doskonale wiedziała, jak się ładnie urządzić!

Kasia Tusk przez wiele lat zjednała sobie rzeszę wiernych fanek, które uwielbiają jej styl i czerpią z inspiracji blogerki. Celebrytka jest również aktywna na Instagramie.

To właśnie tam od czasu do czasu pokazuje swoje pięknie urządzone mieszkanie. W tych wyjątkowych momentach odsłania nieco prywatności i dzieli się nią z internautami.

Kasia kilka razy zaprezentowała wnętrza! Z opublikowanych zdjęć na Instagramie widzimy niewielki salon, w którym postawiona została niewielka kanapa z jasnym obiciem. Z salonu jest wejście do sypialni z ogromnym łóżkiem.

Reklama

Nie zabrakło tutaj kolorowych akcentów i obrazków w ramkach. Uwagę zwraca również drewniany parkiet w całym mieszkaniu. Trzeba przyznać, że jasnobrązowe deski doskonale prezentują się ze stylowo urządzonym gniazdkiem.

Na jednym ze zdjęć widać również okrągły kominek, a obok postawiony został fotel i mały kwadratowy stolik. W mieszkaniu Tusk nie zabrakło również biblioteczki! Wzrok przyciąga także czarny fortepian, który oprócz swojej funkcji jest również piękną dekoracją.

Jak wam się podoba mieszkanie Kasi?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy