Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Tusk pokazała się w bikini! Takie zdjęcia to u niej rzadkość...

Jakiś czas temu media obiegła radosna wiadomość. Kasia Tusk (34 l.) jest w drugiej ciąży, a informacje potwierdziła sama teściowa! Teraz celebrytka pochwaliła się osobliwą fotką z wakacji w Toskanii. Trzeba przyznać, że rzadko pokazuje się w takiej odsłonie.

Kasia Tusk i jej mąż trzy lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę Lilianę, a teraz okazuje się, że para spodziewa się drugiego dziecka. Wspaniałe wieści potwierdziła teściowa Tusk.

Córka Donalda długo milczała jednak o swoim błogosławionym stanie. Dopiero niedawno skomentowała swoją ciążę jak "zmieniającą się sylwetkę właścicielki".

Uwaga ta odnosiła się do sukienki, którą prezentowała na swoim Instagramie. Kasia ujawniła, że kreacja układa się nieco inaczej, niż na zdjęciach kilka tygodni temu.

Reklama

Kasia zdecydowała się również na niecodzienne zdjęcie na swoim profilu. Tusk unika raczej odważnych fotek, a chętnie pokazuje widoczki oraz artystyczne fotografie. Tym razem zrobiła wyjątek i wstawiła swoją fotkę w bikini.

Fanki były zachwycone. Zdjęcie polubiło ponad 8 tysięcy obserwatorów, a w komentarzach nie brak komplementów, które rozpływają się nad urodą Kasi.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje