Reklama
Reklama

Tak teraz wygląda życie Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Długo o tym nie mówiła

Marta Żmuda Trzebiatowska nie ukrywa, że kariera międzynarodowa od dawna była jej marzeniem. Teraz gdy udało się osiągnąć zamierzone cele, nie kryje w radości. W ostatniej rozmowie ze znanym portalem jasno wyraziła się na temat ostatnich osiągnięć i swoich zawodowych planów.

Marta Żmuda Trzebiatowska nie ukrywa prawdy. Takie ma plany

Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Próchniak miały przyjemność zagrać w międzynarodowej produkcji "Unmoored". Film już niedługo ukaże się w ramach pasma POLONICA na 22. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wydarzenie będzie miało miejsce w Toruniu - w terminie od 25 do 30 czerwca.

Aktorka nie kryje radości i w rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, co planuje jako następne...

Marta Żmuda Trzebiatowska została zaproszona do współpracy

Nawet jeśli długo nie poruszała tego tematu, teraz Marta Żmuda Trzebiatowska o premierze zagranicznego filmu mówi z nieskrywaną dumą.

Reklama

"Tak, film "Unmoored" będzie miał niedługo premierę, ale zagrałam w tym filmie już dawno. On nie miał jeszcze polskiej premiery. Bardzo się cieszę, że Kafka Jaworska ściągnęła ten film na Tofifest i jak zadzwoniła, to bardzo się ucieszyłam, bo nie miałam jeszcze okazji tego filmu zobaczyć. Nie pojechałam na żaden z festiwali, na którym ten film był i miał swoje premiery, w różnych krajach, więc bardzo się cieszę" - zdradziła.

Wyjawiła nawet, w jakich okolicznościach została zaproszona na plan. Okazuje się, że reżyserka sama zaproponowała jej udział w castingu.

"Reżyserka do tego filmu właśnie zaprosiła mnie, kiedy obejrzała "Mowę ptaków", to wtedy zadzwoniła i powiedziała, że chciałaby, żebym nagrała dla niej casting, więc ta "Mowa ptaków" cały czas gdzieś tam procentuje i coś dobrego dla mnie robi" - uzewnętrzniła się.

Marta Żmuda Trzebiatowska ma napięty grafik. Mimo to dba o swoje pasje

Oprócz roli w zagranicznej produkcji Marta ma bardzo napięty grafik w teatrze. Jest też gwiazdą serialu, który niedługo będzie miał swoją premierę.

"Ja czekam teraz na premierę ważnego dla mnie serialu na jednej z platform. Gram w teatrze, a oprócz tego jestem mamą na pełen etat dwójki dzieci i realizuję się jeszcze w innych takich pasjach, które ostatnio dla siebie odkryłam. To się chyba nazywa kryzys wieku średniego, kiedy się kończy 40. lat i zaczyna się spełniać marzenia okołozawodowe..." - mówiła ze śmiechem na ustach.

Czytaj też:

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała wiadomość od fanki i się zaczęło. Nie wytrzymała: "Świat oszalał"

Na co dzień chroni prywatność, a teraz pokazała się z mężem na imprezie. I się zaczęło

Odeszła z serialu, wyjeżdża na pustkowie. Najnowsze wieści z życia Trzebiatowskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama