Reklama
Reklama

Tak teraz wygląda syn Kory i Kamila Sipowicza. Pokazał się w końcu publicznie

Szymon Sipowicz, syn legendarnej wokalistki grupy Maanam, Kory, oraz Kamila Sipowicza, niedawno zaskoczył wszystkich, pojawiając się publicznie na premierze filmu "Horror Story". Towarzyszyła mu żona Katarzyna Zielonka.

Pojawienie się Sipowicza na ściance to wydarzenie, które trzeba odnotować. Chroni on bowiem swoją prywatność i bardzo rzadko pojawia się w blasku fleszy. Zobaczmy więc jak dziś wygląda syn Kory i poznajmy trochę bliżej jego dość skomplikowaną historię rodzinną.

Szymon Sipowicz nie wiedział, że jest synem Kamila Sipowicza

Kora ujawniła prawdę synowi o ojcu Szymona dopiero po latach, przyznając, że jego biologicznym ojcem jest Kamil Sipowicz, a nie jej ówczesny mąż Marek Jackowski. Ta rodzinna tajemnica była długo skrywana. W wywiadzie dla RMF FM Kora opowiedziała, jak zdecydowała się wyjawić tę informację swoim synom, podkreślając rolę, jaką Kamil Sipowicz wtedy odgrywał w ich życiu. Drugi syn Kory - Mateusz - jest biologicznym synem Jackowskiego.

Reklama

Szymon Sipowicz został legendą deskorolki

Syn Jackowskiej i Sipowicza nie poszedł w ślady rodziców-artystów. Postanowił kroczyć swoimi drogami. Zyskał wielkie uznanie jako deskorolkowiec. Jego pasja do tego sportu jest znana od lat. W wywiadzie dla TVN opowiadał, jak kupił swój pierwszy profesjonalny sprzęt w Berlinie i był do niego tak przywiązany, że trzymał go przy piersi i nawet z nim spał.

Sipowicz i Kora: Ujawnili sekrety z ich życia

Kora bez wątpienia była największą miłością Sipowicza. Ich związek do łatwych jednak nie należał. Gdy się poznali, ona był związana z Markiem Jackowskim. 

Przez lata tworzyli swoisty miłosny trójkąt. Problem polegał jedynie na tym, że Jackowski o tym układzie nic nie wiedział. W 1976 roku Kora urodziła Sipowiczowi syna Szymona.

"W ciąży z Sipowiczem była trzykrotnie (dwa razy poddała się aborcji). Dopiero pod koniec lat 80., po śmierci jego matki Lidii, która nienawidziła Kory, Kamil zaproponował piosenkarce wspólne życie" - przypomina "Życie na Gorąco".

"Podczas kłótni leciały talerze. Potem on uciekał w jakąś samotną podróż. Po powrocie znów bywało dobrze. Do czasu" - zdradza sekrety ich małżeństwa gazeta.

Zobacz też:

Kamil Sipowicz: Sekretny ślub z kochanką, a teraz taka sensacja. Plotki o Korze to prawda 

Kamil Sipowicz po latach wyznał, jak upokorzyła go Kora. Zdradziła go z żonatym mężczyzną

Powstanie film o Oldze "Korze" Jackowskiej. Rodzina dowiedziała się o tym z mediów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kora | Kamil Sipowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy