Reklama
Reklama

Tak potraktowała Wojewódzkiego. Znów o wszystkim dowiedziała się z mediów

Sandra Kubicka (28 l.) i Baron (39 l.) są parą od ponad 2 lat. Jak dał ostatnio do zrozumienia Kuba Wojewódzki (60 l.), on osobiście nie posądza muzyka o stałość w uczuciach. Niektórzy w jego uszczypliwej wypowiedzi dopatrzyli się zazdrości, a inni, jak Kubicka, niedoborów emocjonalnych.

Kuba Wojewódzki niedawno włączył się z dyskusję na swoim własnym Instagramie, tylko po to, by wbić szpilę Baronowi

Kuba Wojewódzki dogryza Baronowi. Za co?

Po tym, gdy jedna z komentujących wyznała, że w tym samym śnie pojawili się u niej Wojewódzki, Lech Wałęsa i Baron, prezenter TVN-u nie oparł się pokusie. Napisał:

"Baron to ten, co wędruje pomiędzy Tinderem a TVP?" 

Nie do końca wiadomo, dlaczego tak obcesowo potraktował gitarzystę Afromental. Niektórzy dopatrują się w tych słowach zazdrości. Baron bowiem cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet, chociaż jest znacznie mniej majętny niż Kuba. Ale za to dwie dekady młodszy...

Reklama

Zresztą na Instagramie Wojewódzkiego nie brakuje posądzeń o to, że „kupuje sobie” przychylność młodych dam, które w zamian za szum medialny decydują się odgrywać rolę jego dziewczyny. 

Sandra Kubicka: znów o wszystkim dowiedziała się z mediów

O Baronie nigdy nie wspominano w takim kontekście. Wszystkie jego dotychczasowe związki sprawiały wrażenie opartych na emocjach, a nie biznesowym wyrachowaniu. Jeśli zaś Wojewódzki próbuje w ten sposób rozliczać muzyka z moralności, to trudno nie zastanawiać się, czy na pewno jest najlepszym kandydatem na arbitra w tej sprawie. 

Do słów Wojewódzkiego postanowiła się odnieść Sandra Kubicka. Jak przyznała w rozmowie z Plotkiem, dowiaduje się o nich z trzeciej ręki, gdyż na co dzień Wojewódzki nie wzbudza w niej takiego zainteresowania, by śledziła, co ma do powiedzenia:

„Ominęło nas to, bo jesteśmy zajęci nagrywaniem wspólnego, nowego programu telewizyjnego. Dziękuję za informację na temat mało eleganckiej wypowiedzi kolegi z branży”. 

Sandra Kubicka: co zdiagnozowała u Wojewódzkiego?

Kubicka, przez związek z Baronem, znalazła się w mało komfortowej sytuacji, gdy o reputacji ukochanego dowiaduje się z mediów. Kiedy w październiku 2021 roku ujawniła, że zakochała się w Baronie, została dosłownie zasypana informacjami o jego dotychczasowym życiu osobistym, o którym nie miała pojęcia, gdyż przez ten czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. 

Burzliwą przeszłość ukochanego potraktowała ze spokojem. Jak skomentowała w rozmowie w Plotkiem:

„Bardzo mi przykro, kiedy czytam w mediach, że jest babiarzem. Alek jest przystojnym mężczyzną. To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć”. 

Wobec opinii, wyrażonej przez Wojewódzkiego, murem stanęła za swoim chłopakiem. Przy okazji zdiagnozowała u gwiazdy TVN-u poważne niedobory emocjonalne i radzi, by się nimi zająć. Jak powiedziała:

"Życzę więcej miłości, mniej uszczypliwości". 

Zobacz też:

Gorąco wokół Kuby Wojewódzkiego. Ledwie wdał się w aferę z Rosati, a teraz padły takie brutalne słowa

Sandra Kubicka musi przejść pilny zabieg. Padły zaskakujące słowa o Baronie


Sandra Kubicka w nowym programie TVP. Zabłysnęła odważną stylizacją

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Kuba Wojewódzki | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy