Reklama

Reklama

Reklama

Tak mieszka Kamil Durczok? Ale luksusy

Kamil Durczok (53 l.) w ostatnim czasie znów podupadł na zdrowiu, dlatego teraz postanowił o siebie zadbać, przenosząc się w miejsce, gdzie roi się od zielonych drzew i dzikich zwierząt. Dziennikarz na Instagramie opublikował filmik z miejsca, w którym teraz mieszka. Widok robi wrażenie!

Kilka tygodni temu Kamil Durczok poinformował, że trafił do szpitala i niezbędne było przetaczanie krwi. Nie wiadomo, co dokładnie stało się dziennikarzowi, gdyż jest on bardzo oszczędny w ujawnianiu szczegółów ze swojego prywatnego życia. 

Od kilku tygodni były prezenter "Faktów" przebywa już w domu, gdzie powoli wraca do formy. Durczok dużo spaceruje z psem, dotlenia się, co znacząco poprawiło jego stan. Teraz dziennikarz podjął kolejne kroki ku lepszemu samopoczuciu.

Na Instagramie Durczoka pojawił się krótki filmik, na którym widzimy góry i masę drzew. 

"#dzieńdobry" - napisał na Instagramie.

Stojący na drewnianym balkonie Kamil zdaje się być w swojej posiadłości w Szczyrku. Niewykluczone, że to właśnie tu były gwiazdor TVN spędzi najbliższe tygodnie. 

Reklama

Sympatycy dziennikarza byli zachwyceni opublikowanym filmikiem, dlatego w komentarzach nie szczędzili pozytywnych słów dotyczących pięknego widoku przyrody. 

W tak pięknych i luksusowych warunkach samopoczucie dziennikarza powinno się szybko poprawić! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | TVN SA | Szczyrk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy