Reklama

Reklama

Reklama

Tak dziś wygląda Justyna Majkowska z "Ich Troje". Bardzo się zmieniła

Justyna Majkowska (45 l.) dzięki "Ich Troje" zyskała sławę i uznanie wśród fanów. Jej kariera muzyczna nie trwała jednak zbyt długo. Po odejściu z zespołu nagrała jeden solowy album i zapadła się pod ziemię. Wiemy, co teraz robi i jak wygląda.

Justyna Majkowska z zespołem "Ich Troje" współpracowała od marca 2001 roku do maja 2003 roku. Wspólnie z muzyczną grupą nagrała dwie płyty, które otrzymały status diamentowych. Wokalistka zdecydowała się jednak na karierę solową. W 2004 roku wydała nakładem wytwórni płytowej Fonografika, wydała pierwszą solową płytę "Nie czekam na cud".

Już niedługo, bo 13 sierpnia 2022 roku w Mrągowie odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu "Ich Troje". Wydarzenie zostało przygotowane z okazji 25-lecia jego istnienia. Telewizja Polsat będzie transmitować cały koncert. Okazuje się, że wśród gości specjalnych będzie również Justyna Majkowska.

Reklama

Jak wygląda Justyna Majkowska z "Ich Troje"?

Justyna Majkowska za pośrednictwem InstaStories Michała Wiśniewskiego postanowiła zaprosić fanów "Ich Troje" na jubileusz zespołu. Wspomniała również, że dla wszystkich fanów ten wieczór z pewnością będzie niezapomniany.

Okazuje się, że była wokalistka "Ich Troje" skończyła pedagogikę, zatrudniła się w szkole i pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie.

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z "Ich Troje"?

Okazuje się, że Justyna Majkowska odeszła z zespołu "Ich Troje", ponieważ miała dość show-biznesu. W jednym w wywiadów wyjawiła, że nigdy nie widziała się na scenie. Dodatkowo była zmęczona błyskami fleszy. To właśnie dlatego wybrała "normalne" życie.

Zobacz też:

Justyna Majkowska została mamą! To dlatego wycofała się z mediów!

Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?
Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? W końcu się przyznała: "Zaciskałam zęby..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Majkowska | Michał Wiśniewski | Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy