Reklama
Reklama

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? W końcu się przyznała: "Zaciskałam zęby..."

Justyna Majkowska (45 l.) występowała z Ich Troje na początku lat 2000. Mimo oszałamiającej kariery dosyć szybko wycofała się z show-biznesu. Choć wcześniej nie komentowała swojej muzycznej przeszłości, w końcu zdecydowała się wyznać prawdę o tym, dlaczego odeszła z kultowego zespołu.

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? W końcu się przyznała: "Zaciskałam zęby..."

Justyna Majkowska była drugą wokalistką w Ich Troje (posłuchaj!), a wiele osób nadal uważa jej głos za najlepszy, który towarzyszył Michałowi Wiśniewskiemu na scenie. Artystka, mimo szalonej popularności, wycofała się z show-biznesu i dziś prowadzi spokojne życie mamy, żony i pedagożki. Ostatnio udzieliła wywiadu w Co Za Tydzień, w którym po latach wyjawiła szczegóły na temat współpracy z Michałem Wiśniewskim.

Reklama

Wokalistka występowała z Ich Troje od 2001 roku, gdy grupa szturmem wzięła polską scenę muzyczną. To dzięki jej wokalowi zespołowi udało się wypromować swoje największe hity, które do dziś znają niemal wszyscy Polacy.

Choć trudno w to uwierzyć, dla Justyny sława nigdy nie była spełnieniem marzeń, a każdy koncert Majkowska przypłacała ogromnym stresem. Wokalistka sama podjęła w końcu decyzję o odejściu z Ich Troje.

Walka z nerwami i brakiem wiary w siebie była na tyle silna, że Justyna w końcu uznała, że scena wyraźnie nie jest dla niej. W rozmowie przyznała jednak, że zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziców, którzy po dziś dzień stoją za nią murem. Majkowska nie kryje, że przesadna skromność bywa kłopotliwa, a ona nadal uczy się przyjmowania komplementów.

Justyna Majkowska dziś jest mamą trójki dzieci: 16-letniego Ignacego, 6-letniej Anieli oraz 4-letniego chłopca. Od 2005 roku zawodowo uczy dzieci w szkole specjalnej.

Była wokalistka Ich Troje zapowiedziała nieduży projekt muzyczny, z którym będzie występować na koncertach klubowych. Wyda również płytę z kilkoma utworami. Nie zamierza jednak organizować "wielkiego powrotu", a jak sama przyznała - chce się przy tym po prostu dobrze bawić.

Zobacz też:

Justyna Majkowska wycofała się z show-biznesu. Jak dziś żyje była wokalistka „Ich Troje”?

Katarzyna Cichopek ma tajemniczą dolegliwość zdrowotną. Ukrywała ją od dawna!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Justyna Majkowska | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy