Reklama

Reklama

Reklama

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu!

Córka Michała Wiśniewskiego, Eti, zrobiła coming out! Pokazała serię zdjęć ze swoją dziewczyną. Był ku temu ważny powód. Wyglądają razem słodko

Narodowy Dzień Dziewczyn przypada 1 sierpnia. To niezwykły dzień, który należy celebrować ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami. Można wówczas pochwalić się niezwykłą relacją łączącą z innymi kobietami i dziewczynami, które zawsze stoją u boku i nawzajem się wspierają. Choć święto jest celebrowane w USA, to również niektóre Polki wykorzystują tę datę, by podziękować swoim przyjaciółkom. Tak właśnie zrobiła córka Michała Wiśniewskiego. 

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu

Etiennette Wiśniewska opublikowała w sieci zdjęcie z bliską przyjaciółką, oznaczając je opisem Narodowy Dzień Dziewczyn. Do tego pokazałą kolejne zdjęcie przyjaciółki, nazywając ją "śliczną". 

Reklama

Już kilka dni temu szesnastolatka wywołała burzę, zamieszczając relację, w której pokazała efekt sesji z fotobudki. Osiem kadrów przedstawiało Eti i tę samą bliską przyjaciółkę. Dziewczyny nie szczędziły sobie czułości. Przytulały się, śmiały i całowały. 

Michał Wiśniewski nie komentuje poczynań córki. Zresztą, jak wyznał w jednym z wywiadów jest bardzo pobłażliwy i tolerancyjny dla swoich dzieci. 

Etiennette Wiśniewska idzie w ślady rodziców

Etiennette Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. W ostatni weekend lipca cała trójka pojawiła się w Łomży na "Fol Festiwalu". Lider Ich Troje zaprosił  na scenę razem Etiennette i byłą żonę  - Anną Świątczak. Trio zaśpiewało między innymi przebój "Zawsze z Tobą chciałbym być".

Była partnerka wokalisty po dziesięcioletniej przerwie ponownie dołączyła do jego zespołu i jest obecnie stałym członkiem grupy "Ich Troje".Eti chętnie występuje razem z ojcem. Ostatnio śpiewała z Michałem Wiśniewskim podczas koncertu Fundacja Polsat z okazji Dnia Dziecka oraz na deskach Opery Leśnej w Sopocie. Wykonali bardzo dobrze przyjęty utwór "Jest Tak, czyli Rozmowa Ojca z Córką".

Zobacz też:

Córka Michała Wiśniewskiego całuje się z przyjaciółką

Córka Wiśniewskiego wydała płytę! Sławny tata nie kryje dumy!

Michał Wiśniewski zaprasza Prokopa do sądu. "Nie jestem już małym Michałkiem, który jest do bicia"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy