Reklama
Reklama

Gwiazdy ze swoimi dziećmi na koncercie Fundacji Polsat. Wiśniewski pokazał córki z małżeństwa z Anią Świątczak!

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Polsat zorganizowała wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie zaprezentowały się gwiazdy ze swoimi dziećmi. Najstarszy syn Krzysztofa Ibisza i córki Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Anią Świątczak nieźle wyrośli!

Koncert Fundacji Polsat: gwiazdy z dziećmi na scenie

Fundacja Polsat od ponad ćwierć wieku pomaga chorym dzieciom oraz ich rodzicom, dając im szansę na nowe życie. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowała wyjątkowy koncert, podczas którego na scenie zaprezentowały się znane polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi.

Wydarzenie poprowadzili Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenter na ściance pozował ze swoim najstarszym synem, Maksymilianem, z małżeństwa z Anną Zejdler. Krzysztof Ibisz jest jeszcze ojcem Vincenta, którego mamą jest druga żona prezentera. Zarówno z byłymi partnerkami, jak i oczywiście synami gwiazdor Polsatu ma doskonały kontakt.

Reklama

Na scenie mogliśmy podziwiać również córki Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Anią Świątczak. O ile jego najstarsze dzieci, Xavier i Fabienne, udzielają się w mediach, o tyle o Etienette (sprawdź!) i Vivienne nie jest aż tak głośno i rzadko możemy je widywać publicznie. Na koncercie zjawiła się także mama dziewczynek i cała czwórka chętnie pozowała razem do zdjęć.

Również Danzel (posłuchaj!), którego niedawno mogliśmy oglądać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pokazał swoje nastoletnie córki.

Na scenie wraz ze swoim synem wystąpiła także Justyna Steczkowska, mogliśmy podziwiać także Artura Gadowskiego, który zabrał na wydarzenie córkę. Robert Gawliński z kolei zjawił się ze swoimi synami.

Przed publicznością wystąpiły również gwiazdy młodego pokolenia - Roxie Węgiel i Sara James.

Kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu? Zobaczcie poniżej!

Zobacz też:

Widzowie oburzeni rozmową Chajzera o gejach w "DDTVN". "Serio?"

Ohme w sprawie homofobii przeprasza tych co "nie zrozumieli sarkazmu". Chajzer robi z siebie ofiarę... Nigdy się nie nauczą?

Inwazja Rosji na Ukrainę. Najnowsze informacje

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy