Reklama

Reklama

Reklama

Była wokalistka "Ich Troje" ujawnia prawdę. "Miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby"

Justyna Majkowska odeszła z "Ich Troje" w momencie największej popularności zespołu. Po latach opowiada o powodach swojej decyzji. Czym dzisiaj zajmuje się była wokalistka i dlaczego zniknęła z show-biznesu?

Najlepsze lata "Ich Troje"

Skład "Ich Troje", którego główny filar stanowi Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, przez lata ulegał wielu modyfikacjom. W 2001 roku, miejsce wokalistki Magdy Femme, zajęła Justyna Majkowska. Dołączyła do grupy w najlepszym okresie. To wtedy powstały niezapomniane przeboje takie jak: "Zawsze z tobą chciałbym być", "Keine Grenzen" (posłuchaj!) czy "Powiedz". Pomimo wielkiego sukcesu wokalistka postanowiła odejść z zespołu. Po latach, 44-latka tłumaczy powody swojej decyzji:

Reklama

Wielu artystów mogłoby pozazdrościć Justynie pozycji, jaką osiągnęła na scenie muzycznej. Dlaczego więc postanowiła się wycofać z show-biznesu? Do decyzji przyczynił się też konflikt w zespole. Na łamach "Plejady" całą sytuację skomentował Jacek Łągwa:

Justyna Majkowska wspomina "Ich Troje"

Była wokalistka zespołu czuła się przytłoczona popularnością, którą osiągnęła grupa. Niezwykle stresujący były dla niej zwłaszcza pierwsze występy na scenie. 

Nie tylko początki wiązały się ze stresem. Jednak pomimo gamy negatywnych uczuć, które jej towarzyszyły, piosenkarka przyznaje, że momentami bawiła się bardzo dobrze.


Co dziś robi wokalistka "Ich Troje"?

Justyna, odchodząc z zespołu, nie zrezygnowała całkowicie z kariery muzycznej. Jak wielu członków topowych grup, których zmęczyła wielka sława, postanowiła rozpocząć karierę solową i sama sobie dyktować warunki. W 2004 roku była wokalistka "Ich Troje" wydała swoją pierwszą autorską płytę zatytułowaną "Nie czekam na cud".

Pomimo oficjalnego odejścia z zespołu, piosenkarce zdarza się okazjonalnie występować na scenie. W 2006 roku przyjęła zaproszenie Michała Wiśniewskiego i zaśpiewała na koncercie zorganizowanym z okazji 10-lecia istnienia "Ich Troje"

W 2011 roku ukazał się jej kolejny solowy krążek, czyli "Zakochana od jutra", a pięć lat później pojawiła się gościnnie na płycie Michała Wiśniewskiego. Natomiast w 2018 roku śpiewała na jubileuszu z okazji trzech dekad aktywności scenicznej artysty.

Jej występy są jednak raczej dobrą zabawą niż zapowiedzią powrotu do show-biznesu. Dzisiaj Justyna Majkowska pracuje w zawodzie. Była wokalistka ukończyła oligofrenopedagogikę i zajmuje się terapią dzieci z autyzmem

Zobacz też:

Bogusław Linda z żoną pozuje na ściance

Hanna Lis i jej wymarzone mieszkanie

Camila Cabello i jej wpadka na plaży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Justyna Majkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy