Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Lis i jej wymarzone mieszkanie poza centrum miasta. Tak się urządziła po rozwodzie

Hanna Lis (52 l.), czołowa polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna spełniła swoje marzenie. Po długich latach mieszkania na warszawskim Powiślu w lipcu 2021 roku przeprowadziła się do bardziej zacisznego mieszkania na Wilanowie. Nowe lokum urządziła niezwykle elegancko i nowocześnie. Oto jak prezentuje się jej gniazdko!

Perfekcyjne wnętrze marzeń Hanny Lis

Hanna Lis, jak sama wyznaje, uwielbia swoje nowe mieszkanie. Co prawda jest ono mniejsze o 20 metrów kwadratowych od poprzedniego, ale dzięki pomocy specjalistów od aranżacji wnętrz dziennikarka zapewnia, że miejsca do przechowywania ma o wiele więcej niż wcześniej. W ciągu kilku miesięcy profesjonalna ekipa zmieniła ruinę w gustowne i nowoczesne wnętrze, które spełniły oczekiwania wymagającej estetki:

"Tutaj było klepisko, naprawdę nie wierzyłam, że uda się to wszystko zrobić w tak szybkim tempie" - powiedziała na łamach "Vivy".

Reklama

Jasne i nasłonecznione mieszkanie Hanny Lis jest bardzo przemyślane i spójne. Białe ściany ozdobione są elegancką sztukaterią, która dodaje francuskiego szyku. Centralne miejsce salonu zajmuje efektowna obudowa kominka, nad którym powieszone zostało lustro, które optycznie powiększa przestrzeń. W mieszkaniu wbudowana została biblioteczka po obu stronach kominka. Dzięki szklanym dodatkom cała ściana prezentuje się lekko i klasycznie. Podłogi w mieszkaniu wyłożone są jasnymi panelami ułożonymi w modny wzór jodełki.

Szczęśliwa i dumna ze swojego mieszkania Hanna Lis prezentuje fragmenty wnętrza na Instagramie. Możemy zauważyć ogromną i wygodną kanapę w centralnym miejscu salonu, którą od kuchni oddziela wyspa z marmurowym blatem. Przełamaniem delikatnego wnętrza są czarne, matowe meble kuchenne. Zachwycona dziennikarka podkreśla, jak duży wpływ na końcowy efekt miały profesjonalne i twórcze architektki.

"Te dziewczyny urzeczywistniły moje marzenie o szybkiej wyprowadzce z centrum Warszawy. Karolina Karwowska-Gajżewska, prezes deerdesign.pl i Maja Śmichura, architekt wnętrz. Mądre, kreatywne, fantastyczne kobiety! - wspomniała w poście na Instagramie.

Oprócz pięknie wykończonego wnętrza Hanna Lis cieszyć się może sporym tarasem. Wyposażony jest w duże rattanowe meble, na których leżą miękkie poduchy, a na stoliku kawowym klimatu dodają świeczki i lampiony. Prezenterka pokazuje również fragment ogródka z piękną trawą, krzewami oraz wygodną huśtawką, na której się relaksuje.

Hanna Lis - profesjonalizm i perfekcja

Hanna Lis zadebiutowała w roli dziennikarki w 1993 roku. Przez wiele lat prowadziła i tworzyła liczne programy informacyjne i publicystyczne w czołowych polskich stacjach m.in. TVP, TV4 czy Polsat. Popularność przyniosło jej prowadzenie serwisów takich jak Teleexpress, Wydarzenia czy Wiadomości. W 2016 roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską i zajęła się tematyką lifestylową. Prowadziła programy w TVN Style, Polsat Cafe i w Wirtualnej Polsce. Jest niezwykle profesjonalną dziennikarką i prezenterką o charakterystycznym, przyjemnym głosie. 

Zobacz też:

Hanna Lis potwierdza, że rozwiodła się z Tomaszem Lisem

Kariera Hanny Lis: była we wszystkich stacjach, skończyła na Instagramie

Hanna Lis nie wzięła ślubu z Jackiem Kozińskim. Dlaczego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy