Reklama
Reklama

Tak Czesław Michniewicz wyglądał 20 lat temu. Co za przystojniak

Czesław Michniewicz (52 l.) od 2022 roku pracuje jako selekcjoner reprezentacji Polski. Karierę sportową zaczynał jako bramkarz w Ossie Biskupiec Pomorski, Bałtyku Gdynia, Polonii Gdańsk i Amice Wronki. Zobaczcie, jak wyglądał ponad 20 lat temu. Bardzo się zmienił?

O Czesławie Michniewiczu zrobiło się głośno w mediach, kiedy Polska w końcu awansowała na Mistrzostwach Świata w Katarze. Teraz światło dzienne ujrzały jego zdjęcia, które wykonano ponad 20 lat temu.

Czesław Michniewicz na zdjęciach sprzed 20 lat

Chociaż Czesław Michniewicz swoją piłkarską karierę zakończył już dawno temu, to cały czas ma "kontakt z piłką nożną". W wieku 30 lat zrezygnował z bycia zawodnikiem i stał się asystentem pierwszego trenera w Olimpii Elbląg, a także konsultantem w Arce Gdynia.

Reklama

Później mógł pochwalić się stanowiskiem trenera Lecha Poznań. W klubie pracował do 2006 roku. Michniewicz przez jakiś czas współpracował z Zagłębiem Lubin, a 2 2008 roku wrócił do Arki Gdynia. W 2017 roku Michniewicz objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21, a w 2022 roku ogłoszono go selekcjonerem reprezentacji Polski.

Kariera Czesława Michniewicza jest więc imponująca, a sam trener obecny jest w polskim sporcie od wielu lat. Zobaczcie, jak prezentuje się na archiwalnych zdjęciach. Trzeba przyznać, że dwadzieścia lat temu był prawdziwym przystojniakiem.

Ile zarabia Czesław Michniewicz? Można mu zazdrościć

Robert Mazurek z radia RMF FM podczas wizyty selekcjonera w studiu postanowił zapytać go o jego zarobki. Dziennikarz w odpowiedzi usłyszał od Czesława Michniewicz, że jego zarobki są godne, a selekcjoner jest z nich bardzo zadowolony. Okazuje się, że Michniewicz nie chce jednak podawać konkretnej stawki, ponieważ jest to tajemnica handlowa.

"Na pewno będę zarabiał godnie. Z takich zarobków będę zadowolony, a jeszcze bardziej będę zadowolony z pracy dla reprezentacji. Nie chcę wypowiadać się o finansach, to tajemnica handlowa. Rozmawialiśmy, ile ma pan prac, ale nie powiedział pan, ile zarabia" - powiedział Czesław.

Wiele portali sportowych nie dało jednak za wygraną i postanowiło na własną rękę obliczyć, ile Michniewicz może zarabiać. Okazuje się, że nowy szkoleniowiec kadry zarabia około 200 tysięcy złotych brutto. W roku jego zarobki z pewnością przekraczają więc 2,2 mln złotych brutto.Warto jednak podkreślić, że przedstawione kwoty wynagrodzenia Michniewicza nie są pewne, ponieważ taka informacja jest zastrzeżona.

Zobacz też:

Afera misiowa w TVN. Filip Chajzer potwierdził sensacyjne doniesienia

Robert Lewandowski drży przed starciem z Francją. Mina nietęga

Emil Stępień skomentował nowy związek Dody. Oto wyzwanie na pojedynek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katar 2022 | Czesław Michniewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy