Reklama
Reklama

Taco Hemingway na nowym zdjęciu z Igą Lis. Jego słowa o ślubie zaskakują

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, od lat jest jednym z popularniejszych raperów w Polsce. Muzyk sławę zyskał za sprawą szczerych tekstów i oryginalnego podejścia do muzyki. Fani w końcu doczekali się kolejnej płyty artysty, a publiczność zwróciła uwagę na zaskakujące słowa o ślubie!

Taco Hemingway: wielki powrót artysty

Taco Hemingway kazał długo na siebie czekać. Muzyk ostatnie dwa albumy studyjne wydał w 2020 roku, a przez trzy lata zniecierpliwieni fani wypatrywali jego kolejnych hitów. Jak się okazuje, artysta w tym czasie nie próżnował, wręcz przeciwnie, zaszył się w studiu, by stworzyć nowe dzieła.

Raper kilkanaście godzin temu na YouTubie zamieścił najnowsze produkcje, które są ochoczo odtwarzane.

Przy okazji promocji utworów 33-latek zdecydował się opublikować również nowe zdjęcie ze swoją ukochaną, Igą Lis.

Reklama

Internauci zachwycili się kadrem, a na dodatek romantyczną fotografię łączą z zaskakującymi słowami Szcześniaka o ślubie!

Taco Hemingway na nowym zdjęciu z Igą Lis. Jego słowa o ślubie zaskakują

Taco Hemingway od lat może liczyć na pomocną dłoń swojej ukochanej. Iga Lis jest jego wsparciem nie tylko w domu, ale również w pracy, a niedawno córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wyreżyserowała teledysk do utworu swojego ukochanego zatytułowanego "Gelato".

33-latek nie ukrywa, że Iga jest dla niego bardzo ważna, a na dowód swojej miłości za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił ich wspólne zdjęcie. Jest to rzadki widok, gdyż zarówno raper, jak i jego wybranka, chronią swojej prywatności i nieczęsto pokazują się na wspólnych fotkach.

"Dziękuję Idze, Dziekonowi, Nikodemowi, Yanowi i całej produkcji za stworzenie nam przepięknej warstwy wizualnej. Idze dziękuję dodatkowo za codziennie wsparcie, za nieustanną wiarę we mnie i olbrzymią cierpliwość w momentach, gdy praca nad płytą całkowicie mnie pochłonęła (...). Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za ich wsparcie, słuchanie prevek, udzielanie cennych rad, ale przede wszystkim za to, że zawsze mogłem, mogę i będę mógł na nich liczyć" - napisał na Instagramie.

Czujni fani uważają, że publikacja Taco nawiązuje do jego utworu "1-800-OŚWIECENIE". W jednej zwrotce słyszymy zaskakujące słowa o ślubie rapera z niedoszłą modelką.

"Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym wеselu w Toskanii?" - brzmią jego słowa.

Myślicie, że faktycznie córka Rusin i raper zdążyli już wciąć ślub z dala od wścibskich fotoreporterów?

Przeczytajcie również:

Quebonafide kończy muzyczną karierę: "Przegrałem"

Taco Hemingway i Young Leosia w cukierkowym klipie w stylu Barbie. 33-latek postanowił o sobie przypomnieć?

Znienacka gruchnęła taka wieść z domu Węgiel. Padło jednoznaczne słowo "żona"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Lis | Taco Hemingway
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy