Reklama
Reklama

Znienacka gruchnęła taka wieść z domu Węgiel. Padło jednoznaczne słowo "żona"

Radykalna zmiana wizerunku 18-letniej Roksany Węgiel nie we wszystkich wzbudziła pozytywne reakcje. Do tej grupy z pewnością nie należy jej narzeczony Kevin. Zamieścił on piękne zdjęcie Roksany, używając w opsie słowa "żona". Czyżby zdradził więcej niż chciał?

Roksana Węgiel i jej narzeczony Kevin chętnie i często dzielą się z fanami chwilami z życia codziennego. Ich profile w mediach społecznościowych pełne są uroczych zdjęć i filmików. A ostatni event, na którym błyszczała Roksana, przyniósł kolejne perełki.

Mimo iż Kevin nie towarzyszył jej tego wieczoru, postanowił uczcić powrót swojej narzeczonej spontanicznie strzeloną fotą. Roksana, w efektownej sukience, pozuje na siedzeniu luksusowego mercedesa. Węgiel, jak przystało na gwiazdę, nie zapomniała nawet o okularach przeciwsłonecznych, mimo że była już głęboka noc.

Reklama

"Żona późno wraca z pracy" - podpisał fotografię Mglej.

Znajomi odsunęli się od Roksany Węgiel?

Od jakiegoś czasu Roksana zaczęła stawiać na coraz to bardziej odważne stylizacje, co ściągnęło na nią falę krytyki. Choć metamorfoza utalentowanej Roxie nie przypadła do gustu sporej grupie jej wielbicieli, młoda gwiazda nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Artystka w dalszym ciągu bardzo chętnie publikuje w sieci zdjęcia w strojach, które niewiele pozostawiają wyobraźni.

Na tym kontrowersje jednak się nie kończą - odkąd Roksana Węgiel pochwaliła się starszym o osiem lat chłopakiem i poinformowała o zaręczynach, w mediach wybuchła prawdziwa afera. Teraz media donoszą, że od gwiazdy zaczęli odsuwać się także jej liczni znajomi.

"Sodówka uderzyła jej do głowy. Jej zachowanie irytuje coraz więcej osób" - informuje serwis ShowNews, powołując się na anonimowego informatora pochodzącego z kręgu przyjaciół wokalistki. Na zmianę zachowania 18-latki miał wpłynąć nie tylko sukces zawodowy, ale również związek z dużo starszym Kevinem.

Ile w tym prawdy?

Zobacz też:

Chłopak Roxie Węgiel wdał się w dyskusję z jej fanami. Niebywałe, jak się skończyło

Krystyna Prońko skrytykowała Węgiel i Gabor w Sopocie. Jest odpowiedź managementu Roksany Węgiel 

Roxie Węgiel podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje w bikini

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy