Reklama
Reklama

Taco Hemingway i Young Leosia w cukierkowym klipie w stylu Barbie. 33-latek postanowił o sobie przypomnieć?

Kilkanaście godzin temu na youtube’owym kanale 2020 pojawiła się pierwsza część filmu dokumentująca prace nad nowym albumem "club2020". W sieci znalazł się również drugi utwór z płyty. "Malibu Barbie" został przygotowany przez wielu różnych wykonawców. Przy jego tworzeniu pracowali Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI i Young Leosia.

"Malibu Barbie" - nowy kawałek zapowiadający album "club2020"

W kawałku "Malibu Barbie" (posłuchaj!), który znalazł się w serwisie YouTube, można zobaczyć aktorkę Agatę Kuleszę. Reżyserem tego zaskakującego obrazu jest Mac Adamczak. Pierwszym numerem, który zapowiada nadchodzący album, jest wydany w grudniu tytułowy "club2020", na którym udzielili się CatchUp, OIO oraz Taco Hemingway.

"Malibu Barbie" - jak wygląda teledysk?

2020 to "niezależny kolektyw wydawniczy", czyli po prostu wytwórnia muzyczna. Za jej stworzeniem odpowiedzialni są Taco Hemingway i PRO8L3M. To właśnie oni odpowiadają za karierę gwiazd: Otsochodzi, OKI, Dwa Sławy, Dziarma, CatchUp, Całe OIO, PRO8L3M, Łajzol oraz Taco Hemingway.

Reklama

Jakiś czas temu w Gdańsku pojawili się m.in. Taco, Oki, Otsochodzi oraz goście specjalni - Young Igi, Kukon oraz Young Leosia. W czasie wydarzenia zostały zaprezentowane dwie zajawki utworów, które mają znaleźć się na płycie.

Za reżyserię teledysku opublikowanego na kanale 2020 jest Mac Adamczak. Z publikacją klipu w sieci został udostępniony drugi drop limitowanego preorderu płyty. Warto wspomnieć, że można się w nią zaopatrzyć tylko do 20 stycznia 2023 roku do godziny 12:00. Oficjalna premiera odbędzie się dopiero 10 marca 2023 roku.

Taco Hemingway - ogłasza wielki powrót?

Raper Taco Hemingway oraz jego dziewczyna Iga Lis, dzielą czas na mieszkanie w Warszawie oraz Londynie. Popularny raper dwa ostatnie krążki wydał w 2020 roku. Wtedy był to "Jarmark" oraz "Europa". W 2023 roku najwyraźniej postanowił o sobie przypomnieć. Jego nowy występ w produkcji "Malibu Barbie" to nie lada gratka dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwieniem czekali na twórczość 33-latka.
Zobacz też:

Iga Lis relacjonuje randkę z Taco. Tyle zapłacili za romantyczne spotkanie

Iga Lis pręży się przed obiektywem i pokazuje zgrabne ciało. "Zapraszam do tańca"

Kinga Rusin nigdy o tym nie mówiła. Wyszło na jaw jej prawdziwe nazwisko


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taco Hemingway | Young Leosia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy