Reklama
Reklama

Szokująca przemiana 33-latka. Chce wyglądać jak kosmita!

Fani plotkarskiego świata przyzwyczaili się już do osób, które ingerują w swoją urodę. Operacje plastyczne mające na celu poprawę wyglądu nikogo nie dziwią. Jednak są tacy ludzie, którzy za pomocą zabiegów planują się udziwnić i wywołać szok. Do nich bez wątpienia należy ten 33-letni Francuz. Mężczyzna przeszedł szereg zmian, gdyż chce upodobnić się do... kosmity!

Anthony "Alien" Loffredo: Zaskakujące operacje plastyczne

Na przestrzeni lat operacje plastyczne stały się niemalże czymś oczywistym. W obecnych czasach poprawianie urody prawie nikogo nie szokuje, oczywiście jeżeli chodzi o upiększanie się, a nie o pogarszanie swojego naturalnego wyglądu. Jak się okazuje, fanów eksperymentowania z niekonwencjonalnymi zabiegami również nie brakuje. Ostatnio pisaliśmy o kobiecie, która powiększyła sobie piersi do takiego rozmiaru, że te aż jej wybuchły, a także o influencerce marzącej o największych ustach na świecie. Nie zabrakło również gwiazdora upodabniającego się do diabła.

Reklama

Teraz o sławie zamarzył 33-letni Francuz, który chce wyglądać jak pozaziemski przybysz!

Szokująca przemiana 33-latka. Chce wyglądać jak kosmita!

Anthony Loffredo bez wątpienia należy do najbardziej "zmodyfikowanych" osób na świecie. Francuz zdecydował się na szereg zabiegów, a także na ozdobienie ciała licznymi tatuażami, a to wszystko po to, by przypominać "czarnego kosmitę". Stąd też przydomek, który dumnie nosi - "Alien".

Trzeba przyznać, że operacje, które przeszedł, są dla osób o mocnych nerwach. 33-latek zdecydował się na usunięcie górnej wargi, fragmentu nosa, uszów, a także palców. Zęby spiłował i zabarwił je na niebiesko, wytatuował sobie gałki oczne.

Jak się okazało, w jego planach jest drastyczna operacja, która ma polegać na amputacji zdrowej nogi! Publika jest zaszokowana, ale sam Anthony twierdzi, że dopiero w takim wydaniu czuje się spełniony i szczęśliwy.

"To coś naprawdę trudnego, ponieważ jestem zdrowy, a amputacja to naprawdę duży krok" - opowiadał o swoich planach w "New York Post".

Anthony Loffredo czuje się odrzucony

Nie wszystkim jego przemiana przypadła do gustu. 33-latek żalił się, że przez niekonwencjonalny wygląd jest odrzucany przez społeczeństwo. On sam zaś uważa, że jest normalnym mężczyzną, który ma rodzinę i przyjaciół.

"Nie można nikogo osądzać. Nikt nie wie, co siedzi w czyjejś głowie i dlaczego to robi. Musisz porozmawiać z tą osobą. To ciągła walka, ponieważ każdego dnia spotykasz nowych ludzi, którzy cię nie rozumieją i chcą cię osądzać. Takie jest życie, nie każdy wszystko rozumie. Podobnie jak ja, nie rozumiem wielu rzeczy o wielu ludziach" - przyznał w podcaście "Club 113".

Zobaczcie, jak wygląda obecnie, a jak przed drastycznymi operacjami!

Przeczytajcie również:

Jego ciało poddano terramacji: "To jest właśnie wieczność". Nagranie na TikToku zaszokowało publikę

Laluna Unique: Szokujące, ile wydała na operacje! A to jeszcze nie koniec

Monika Jarosińska pokazała twarz po operacji. Już tak nie wygląda?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy