Reklama
Reklama

Szokowali różnicą wieku. Twierdzą, że miłość ich uratowała

Urszula i Tomasz Kujawski poznali się w czasie, gdy wokalistka przeżywała ciężkie chwile. Od tamtej pory są ze sobą na przekór wszystkim. Miłość to piękne uczucie, dlatego już w Walentynki w Polsacie odbędzie się wyjątkowy koncert z największymi przebojami o miłości. O 21:05 na scenie oprócz Urszuli zaśpiewa również Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska i Kuba Badach.

Szokowali różnicą wieku. Twierdzą, że miłość ich uratowała

Urszula (sprawdź!) i Tomasz Kujawski to nietypowa para, która znalazła nić porozumienia w czasie najgorszego momentu życia wokalistki. Kiedy inni dowiedzieli się o łączącym ich uczuciu, byli sceptycznie nastawieni. Zwłaszcza że Urszula była od niego starsza o 20 lat.

 "Utarło się, że fajnie jest, jak facet ma młodszą dziewczynę, ale nie odwrotnie (...) Kurczę, on był bardzo młody, miał dwadzieścia kilka lat, ale ja też byłam wtedy młoda (śmiech). Czułam się młodo, nie robiłam nikomu krzywdy. Kochaliśmy się i tak jest do dziś. I nikt nie ma prawa nawet zipnąć (...) Ważne było serducho, które wyczuwałam w tym facecie, i koniec. Ważna była miłość i bycie z człowiekiem, który rozumie takie rzeczy" - mówiła Urszula w słynnym już wywiadzie na łamach "Vivy".

Reklama

Urszula i Tomasz Kujawski: historia miłości, która ich uratowała

Jak udało im się spotkać? Wszystko zaczyna się od... śmierci męża Urszuli, Stanisława Zybowskiego w 2001 roku. Zdruzgotana wokalistka przez to wydarzenie mogła zaprzepaścić całą karierę. Wtedy do zespołu dołączył Tomasz Kujawski - początkowo zajmował się nagłośnieniem, ale później awansował na managera.

"Znał Staszka i był świadkiem naszej miłości. A po jego śmierci pierwszy podał mi pomocną dłoń. Był może zagubiony, miał jednak w sobie ogromne pokłady dobroci, co mu zostało do dziś" - mówiła Urszula w "Vivie" w 2017 roku.

Tomasz Kujawski dał Urszuli poczucie bezpieczeństwa, a także był podporą w tych najtrudniejszych chwilach, choć na początku nie było to łatwe.

"Ula też nie dawała sobie rady po stracie męża, mogła zaprzepaścić swoją karierę... Wybrała wariant, żeby się ocalić", mówił w "Vivie" kilka lat temu Tomasz Kujawski. "W pewnym sensie uratowaliśmy siebie nawzajem" - dodała Urszula. 

Ich miłość trwa do dziś, a także mają syna Szymona, który urodził się w 2003 roku. Twierdzą, że nadal są w sobie zakochani jak przed laty, tylko mają większy bagaż doświadczeń na swoich kontach.

"Cudowna jest miłość". Walentynki z Polsatem

Z okazji szczególnego walentynkowego święta telewizja Polsat zaprasza przed telewizory wszystkich miłośników romantycznych przeżyć na niezwykły koncert, który odbędzie się w środę, 14.02 o godz. 21.05.

Usłyszymy romantyczne utwory w wykonaniu wspaniałych gwiazd, reprezentujących kilka pokoleń. Bo przecież miłość nie zna wieku! Zaśpiewają: Urszula, Smolasty, Oskar Cyms, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Kuba Szmajkowski, Kuba Badach, Kamil Bednarek, Malik Montana, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Artystów będzie wpierać niezawodna Grott Orkiestra pod batutą Michała Grotta. 

W ramach niespodzianek zaprosimy widzów do składania życzeń na facebookowym profilu Polsatu. Część z nich zostanie wyświetlona podczas koncertu.

Zobacz też:

Urszula zdradziła swoje koncertowe wymagania. Lista jej zachcianek jest zaskakująca [POMPONIK EXCLUSIVE]

Urszula i Marcin Wójcik są rodziną. Prawda wyszła na jaw po latach

Urszula Kasprzak wyrzuciła męża z domu. Młodszy o 20 lat Tomasz Kujawski nie spodziewał się

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Urszula | Tomasz Kujawski | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy