Reklama
Reklama

Synowie Britney Spears szczerze o sytuacji z matką: "Potrzeba dużo czasu i wysiłku, żeby naprawić nasze relacje"

Britney Spears (40 l.) w ostatnim czasie sporo przeszła. Uwolniła się od ojca, który sprawował na nią władzę, wzięła ślub, stara się o dziecko, a także popadła w konflikt ze swoimi synami: 16-letnim Seanem Prestonem i 15-letnim Jaydenem. Czy ich relację uda się odbudować? Głos w sprawie zabrali nastolatkowie!

Britney Spears (posłuchaj) ostatnie lata żyła pod kuratelą swojego ojca. Wszystko zmieniło się rok temu, a wokalistka od tamtej pory może cieszyć się wolnością. Gwiazda wyszła za mąż i nie ukrywa, że stara się o wymarzoną córeczkę. W ostatnim czasie wydała również piosenkę, tym razem popowy hit w duecie z Eltonem Johnem.

Brit "wyraża" siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie dodaje roznegliżowane zdjęcia.

Reklama

To właśnie nagie sesje w sieci mają być powodem konfliktu 40-latki z jej synami.

Britney Spears skonfliktowana z synami. Czy naprawią swoje relacje?

Britney Spears od lat nie ma dobrych kontaktów z rodziną. Jest skonfliktowana z ojcem, matką, siostrą, byłym mężem i synami. Kilka tygodni temu Kevin Federline zarzucił Brit, że ta nie widuje się z nastolatkami. Według relacji zagranicznej prasy pociechy Spears mają nie akceptować jej nadaktywności w social mediach i dodawania przez nią nagich zdjęć.

Mało tego, były mąż gwiazdy opublikował w sieci nagranie, na których widać Seana i Jaydena. Chłopcy opowiedzieli o tym, jak ich matka próbowała wymusić na nich szacunek i dyscyplinę. Teraz nastolatkowie udzielili wywiadu dla Daphne Barak ze stacji ITV.

Co wyznali o Spears?

Jayden i Sean Preston Federline udzielili wywiadu. Opowiadają o Britney Spears!

W internecie pojawiła się zapowiedź wspomnianego wywiadu, a z nagrania dowiadujemy się, że chłopcy sugerują, iż ich relacja ze sławną matką nie należy do najlepszych. 15-latek wyjawił, że nie ma między nimi nienawiści, ale relację trzeba będzie długo naprawiać.

"Jestem pewien, że da się to naprawić. Naprawienie naszych relacji zajmie po prostu sporo czasu i będzie wymagało dużo wysiłku. Chcę, żeby poczuła się lepiej mentalnie. Jak jej sytuacja się poprawi, chcę znów się z nią zobaczyć. Kocham cię, chcę dla ciebie jak najlepiej. Może kiedyś usiądziemy wspólnie i o tym porozmawiamy" - słyszymy słowa Jaydena.

W tej samej rozmowie chłopcy odnieśli się do ślubu Brit i opowiedzieli, dlaczego nie pojawili się na ceremonii.

"Próba naprawy naszych relacji na jej ślubie to nie byłby dobry pomysł. Nie mówię, że się nie cieszę jej szczęściem. Naprawdę się cieszę, ale nie zaprosiła całej rodziny i gdybyśmy poszli tylko ja i Preston, to nie wiem, jak by się to skończyło" - dodał nastolatek.

Jayden i Sean Preston podkreślili, że są ze sobą bardzo zżyci i wzajemnie o siebie dbają. 15-latek jest odważniejszy od starszego brata, który nie lubi kamer i medialnego szumu. Niestety piosenkarka nie uszanowała jego woli i dodała zdjęcie z nim do social mediów.

"On nie lubi kamer. Prosił matkę, żeby nie udostępniała jego zdjęć, ale i tak to zrobiła. Wyszło słabo" - opisał zachowanie matki.

Synowie Spears dodali, że w dzieciństwie nie wiedzieli, że ich mama jest sławna. Zmieniło się to dopiero, gdy zobaczyli jej koncert w telewizji.

"Pokazywali w telewizji, jak tańczy i śpiewa na scenie. Pomyślałem wtedy: "Wow, ile tam ludzi". Zrozumiałem, jak bardzo jest sławna i ile ma sukcesów na koncie. To było inspirujące doświadczenie" - powiedział młodszy z nich.

Synowie Britney Spears szczerze o swoim dziadku

W tym samym wywiadzie chłopcy zostali spytani o dziadka, Jamiego, który przez lata sprawował kuratelę nad ich matką. Okazuje się, że nastolatkowie wcale nie uważają go za złego człowieka, wręcz przeciwnie, sądzą, że chciał pomóc ich mamie!

"Chciał być jak każdy ojciec, który pomaga córce spełnić jej marzenia o byciu gwiazdą. Może kuratela trwała zbyt długo, pewnie dlatego mama była zła na niego i ciągłą pracę. Myślę, że faktycznie za długo i za dużo pracowała. Powinna była zrobić sobie przerwę i się zrelaksować. Myślę, że nie zasłużył na tak dużą krytykę. Kocham go całym swoim sercem. Próbował jej tylko pomóc. Próbował być ojcem. Ona nie rozumie, jak bardzo mu na niej zależy." - opisał Jayden.

Spodziewaliście się takich wyznań?

Britney Spears: wiek, kariera, rodzina

Britney Spears urodziła się w grudniu w 1981 roku w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda debiutowała w 1992 rok w wieku 11 lat jako aktorka musicalowa w teatrze. W 1998 roku wydała swoją pierwszą płytę i stała się idolką nastolatków na całym świecie. Artystka zaliczana jest do grona wokalistów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w latach 90. XX wieku. 

Ogromny sukces, życie na świeczniku, duża popularność - te czynniki wpłynęły na pogarszający się stan psychiczny Brit, która w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe. W tym samym czasie w życiu Spears została wprowadzona kuratela, w której głównym opiekunem księżniczki muzyki pop został jej ojciec, Jamie. 

W 2021 premierę miał film dokumentalny, w którym została przedstawiona sytuacja 40-latki. Materiał wzbudził kontrowersje, w szczególności ze względu na fakt, że artystka była ubezwłasnowolniona przez ojca. Po premierze Spears wniosła do sądu podanie o zmianę kurateli. Ostatecznie po 13 latach uwolniła się z niewoli Jamiego.

Prywatnie gwiazda jest dwukrotnie rozwiedziona. W 2004 roku poślubiła w Las Vegas przyjaciela z dzieciństwa Jasona Allana Alexandra, ale małżeństwo anulowano po 55 godzinach. Następnie wyszła za Kevina Federline`a, z którym ma dwóch synów. Obecnie jej mężem jest Sam Asghari.

Zobaczcie również:

Britney Spears znów szokuje. Pokazała serię rozbieranych zdjęć

Britney Spears nie zna umiaru. Kupiła kolejny dom! Zobacz, jak żyje piosenkarka

Britney Spears kończy 40 lat. Jak się zmieniała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Kevin Federline
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy