Reklama

Reklama

Reklama

Były mąż Britney Spears powiedział, dlaczego synowie nie chcą je widzieć. Gwiazda odpowiedziała

Britney Spears (40 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Piosenkarka od lat obecna jest w show-biznesie. Niedawno udało wyswobodzić się jej spod kurateli ojca. Niestety, jak się okazuje, nie mogła cieszyć się spokojem zbyt długo. Już za parę dni w mediach pojawi się bowiem obszerny wywiad jej byłego męża.

Britney Spears oraz Kevin Federline byli małżeństwem od 2004 do 2007 roku. Para doczekała się dwóch synów Jaydena oraz Seana. Były mąż wokalistki postanowił udzielić wywiadu jednemu z zagranicznych portali plotkarskich.

Okazuje się, że według niego wokalistka dalej powinna być pod kuratelą ojca. Wyjawił również, że ich synowie nie chcą spotykać się z 40-latką. Britney postanowiła ustosunkować się do tych słów.

Reklama

Były mąż atakuje Britney Spears, ona odpowiada

Kevin Federline udzielił wywiadu dziennikarzom "Daily Mail", w którym powiedział, że jego synowie nie chcą spotykać się ze swoją matką. Powodem miał być dyskomfort, jaki czują, kiedy widzą, co publikuje Britney na swoich social mediach.

Nastolatkowie zdecydowali, że nie przyjdą na jej ślub, a także ograniczą kontakt. Okazuje się, że nie widzieli się kilka miesięcy. Były mąż Britney w wywiadzie wyznał, że według niego jej ojciec "ocalił jej życie".

Britney Spears postanowiła zareagować na słowa byłego męża i wydała oświadczenie w swoich mediach społecznościowych.

Britney Spears wyrwała się spod kurateli ojca

Britney Spears trafiła pod kuratelę ojca w 2008 roku. Nie mogła iść sama na zakupy czy pić kawy. Mogła z kolei zarabiać miliony i występować w Las Vegas. Wszystkie zarobione przez artystkę pieniądze trafiały do jej ojca.

Britney przypisano kuratora, ponieważ zdiagnozowana została u niej demencja. Miała wtedy tylko 27 lat. Wokalistka sprzeciwiała się tej decyzji. Zatrudniła również prawnika, który poszedł do sądu i wnosił o zniesienie kurateli lub zmianę kuratora. Okazało się, że Britney bez zgody swojego ojca nie może wynająć prawnika. Adwokata odesłano.

Jamie Spears w 2008 roku był bankrutem. Dzięki ubezwłasnowolnieniu Britney stał się miliarderem.

Zobacz też:

Britney Spears kupiła nowy dom. Zamieszka tuż obok byłego męża

Britney Spears stawała na ołtarzu już trzy razy! Kim są byli eks mężowie gwiazdy?

Policja na ślubie Britney Spears. Rozegrały się dantejskie sceny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy