Reklama
Reklama

Syn Krzysztofa Krawczyka i Ewa Krawczyk mają konflikt. Ksiądz Turek liczy na ich pojednanie podczas poświęcenia nagrobka!

Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk wkrótce się pogodzą? Pomóc chce w tym przyjaciel zmarłego artysty, ksiądz Turek, który ma już pewien plan…

Krzysztof Igor Krawczyk od czasu śmierci swojego taty jest na ustach wszystkich.

Nie jest tajemnicą, że mężczyzna jest skonfliktowany z żoną swojego ojca, Ewą Krawczyk, a chodzi oczywiście o spadek i pieniądze. Jako że nie mogą się porozumieć, sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Co ciekawe, ostatnio nawet Ewa Krawczyk wyciągnęła rękę do pasierba, jednak on odtrącił jej propozycję, którą było... zarezerwowanie mu kwatery na cmentarzu obok ojca.

Ksiądz chce pogodzić Krzysztofa Krawczyka juniora i Ewę Krawczyk

Konflikt pomiędzy synem Krzysztofa Krawczyka a macochą boli duchownego przyjaciela Krzysztofa Krawczyka, ks. Piotrka Turka, który chciałby pojednania między nimi.

Reklama

Co ciekawe, duchowny łudzi się, że stanie się to już niebawem, podczas uroczystości poświęcenia pomnika Krzysztofa Krawczyka, na której mają się zebrać bliscy artysty.

Myślicie, że jest szansa na pojednanie pomiędzy Krzysztofem Igorem Krawczykiem a jego macochą?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie!

Ewa Chodakowska miała koronawirusa. Teraz radzi, jak wzmocnić odporność

Tak mieszka Doda! Ale luksusy!

Netflix usuwa część scen z serialu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy