Reklama
Reklama

Syn Kourtney robi furorę. Obserwatorzy krytykują metody wychowania Kardashianki

Tego nikt się nie spodziewał. Gdy zobaczyły to Kim i Kloe Kardashian, nie mogły wyjść z podziwu. Pytanie tylko, co na to Kourtney Kardashian. W sieci pojawiła się fala zachwytu, ale i krytyki pod adresem Kourt. Wszystko przez to, że jej 14-letni syn założył konto na Instagramie.

Od kilku godzin media huczą o pewnym nowym użytkowniku Instagrama. 14-letni syn Kourtney Kardashian i Scotta Disicka dołączył do platformy. W zaledwie kilka godzin Mason zdobył 150 tysiecy obserwujących. Teraz liczba ta urosła już do ponad 400 tysięcy. 14-latek opublikował już trzy posty. We wpisie otwierającym konto zapozował do zdjęcia ze schyloną głową, ukrytą za czapką. W drugim poście Masonowi towarzyszy młodsza siostra, a w najnowszej publikacji pokazał się z bratem, Reignem Astonem. Nie wszystkim spodobała się obecność Masona na Instagramie. 

Reklama

Internauci krytykują Kourtney Kardashian

Niedługo po tym, jak Mason Disick dołączył do grona użytkowników Instagrama, wypatrzyły go tam jego ciotki. Khloe Kardashian napisała, że nie może uwierzyć w to, że Mason jest na portalu, a Kim Kardashian dodała: “Naprawdę jesteś na Instagramie!". Większość internautów jest zachwycona, że syn Kourtney założył konto, ponieważ widzą w tym nadzieje, na zobaczenie życia słynnych Kardashianek z nowej, mniej kontrolowanej perspektywy. Niektórzy są jednak przeciwni temu, by tak młody chłopiec miał dostęp do takiego narzędzia.

Pod ostatnimi postami Kourtney Kardashian można znaleźć komentarze, w których ludzie stwierdzają, że zbyt szybko pozwala swojemu dziecku na wejście w świat mediów. Są zaniepokojeni tym, jakiej ocenie może zostać poddany przez to jak anonimowi czują się dzisiaj ludzie w sieci.

CZYTAJ TEŻ: Tuż po festiwalu w Sopocie nadeszły takie wieści. Spływają gratulacje

Kourtney Kardashian reaguje na konto Masona

Choć pod postami Masona ograniczono możliwość komentowania, ludzie wchodzą na konto jego mamy i piszą, co myślą o tym, że Kourtney pozwala synowi tak szybko wkroczyć w świat social mediów. Celebrytka nie zareagowała na nieprzychylne słowa od fanów, ale odniosła się do tego, że Mason założył sobie Instagrama. Kardashianka udostępniła na swoim Instastories pierwszy post Masona i napisała: “Mój pierworodny syn jest na Instagramie, nie jest mi dobrze", sugerując, że nie może uwierzyć w to, w jak szybkim tempie Mason dorasta.  

ZOBACZ TEŻ:

Kourtney Kardashian pójdzie w ślady księcia Harry’ego? Chce odciąć się od rodziny

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli trzeci ślub! Zdjęcia z włoskiego wesela zachwycają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy