Reklama
Reklama

Tuż po festiwalu w Sopocie nadeszły takie wieści. Spływają gratulacje

Doskonałe wieści napłynęły tuż po zakończeniu Polsat Hit Festiwal 2024. Polsat był liderem oglądalności w trakcie festiwalowych wieczorów. Największe udziały uzyskała sobotnia część „Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” (prawie 15% udziałów), świetny wynik miał koncert diamentowy - 14% udziałów - m.in. z Majką Jeżowską), a w piątek ponad 1,4 mln widzów obejrzało Radiowy Przebój Roku. W sumie średnio cały festiwal oglądało 1,2 mln widzów, a średnie udziały to prawie 13%.

Ulubieńcy publiczności, wzruszające jubileusze i mnóstwo niespodzianek. Przez 2 dni Sopot był najbardziej rozśpiewanym i roztańczonym miejscem w Polsce.

Celebrowaliśmy rocznice: zespołu Golec uOrkestra, Andrzeja Piasecznego, Danzela i Majki Jeżowskiej, która kolejny raz udowodniła, że publiczność ją kocha. Były ogromne emocje i wspaniała zabawa. 

Reklama

Koncerty prowadzili niezawodni gospodarze: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Maciej Dowbor. Do ich grona dołączyła także Katarzyna Cichopek, która wróciła do rodziny Polsatu. Bawiliśmy się przy największych radiowych hitach, szaleliśmy razem z debiutantami Polsatu, a także z tymi, których płyty pokryły się diamentem.

Czytaj też: Córka Cichopek spełniła marzenie. Nie zgadniecie, co się wydarzyło w Sopocie

Polsat Hit Festiwal 2024 wywołał wielkie poruszenie

To, że Polsat Hit Festiwal 2024 okazał się wielkim sukcesem pokazują wyniki oglądalności, które napłynęły w poniedziałek.

W piątkowy wieczór Polsat obejrzało ponad milion dwieście Polaków. Polsat był liderem oglądalności zarówno w grupie wiekowej 16-59, osiągając wynik 12,5% jak i w grupie 4+ z wynikiem 12,6%.

W sobotę z Polsatem bawiło się niemal milion sto tysięcy widzów, co przełożyło się na wynik 13% w grupie 16-59 i 12,3% w grupie 4+. Koncert „Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” osiągnął najlepszy wynik - aż 14,8% w grupie 16-59.

Projekt “WODECKI/PATER” powstał niegdyś na potrzeby festiwali: Wodecki Twist i Męskiego Grania. Popularność przedsięwzięcia przerosła wszelkie oczekiwania i spotkała się z ogromnym uznaniem. 

Całość zaowocowała wydaniem płyty i w konsekwencji koncertem Polsat Hit Festiwal. Jak się okazało, i tym razem projekt przyciągnął ogromną ilość fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego, który dzięki takim festiwalom pozostanie na zawsze w naszych sercach.

Zobacz też:

Badach na sopockiej scenie wywołał konsternację. Podzielił się zwierzeniami

Dąbrowska, Cichopek, Sykut-Jeżyna. Tak gwiazdy wystąpiły na Polsat Hit Festiwal

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy