Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian pójdzie w ślady księcia Harry’ego? Chce odciąć się od rodziny

Kourtney Kardashian (44 l.) ma już dość swojej słynnej rodziny, w której problemy rozwiązuje się za pomocą telewizyjnych dram i rękoczynów. Ponoć czuje się wykorzystywana wizerunkowo przez młodsze siostry i ma dość prowadzenia życia na pokaz. Szykuje „Kourtexit”?

Kourtney Kardashian uchodzi za najnormalniejszą z klanu Kardashianów. W przeciwieństwie do sióstr zachowała jeszcze naturalne rysy twarzy i otwarcie przyznaje się do tego, że ma cellulit. A ostatnio również do tego, że coraz bardziej ma dość swojej słynnej i bogatej rodziny. 

Kourtney Kardashian: o co ma żal do Kim?

44-letnia celebrytka uznała, że męczy ją już życie na pokaz i zaczęła ograniczać swoją obecność w rodzinnych produkcjach telewizyjnych. 

W rewanżu Kim oskarżyła ją o miganie się od obowiązków i działanie na szkodę rodziny. Trafiła na podatny grunt, bo Kourtney nadal ma żal do siostry o to,  że wykorzystała jej ślub z Travisem Barkerem w maju 2022 roku, żeby wkręcić się do współpracy z domem mody Dolce&Gabbana. Od słowa do słowa pobiły się o to przed kamerami w trzecim sezonie „The Kardashians”. 

Reklama

Kourtney i Kim Kardashian: kropla, która przelała czarę

Wystawne zaślubiny Kourtney i Travisa odbyły się we włoskiej posiadłości należącej do Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Duet projektantów stworzył też kreację dla panny młodej. 

Krótko po ślubie Kourtney dowiedziała się, że Kim rozpoczęła współpracę z marką Dolce & Gabbana, współtworząc kolekcję o nazwie „Ciao, Kim”, a dom Domenico i Stefano zarobili 47 milionów dolarów na rozgłosie, który zapewniła im organizacja ślubu Kourtney. Jak z goryczą zauważyła celebrytka w 3. sezonie „The Kardashians”:

„Moja siostra wykorzystała mój ślub jako okazję biznesową. Ludzie myślą, że to tylko nieporozumienie, ale to nieprawda. Kim po prostu jest taka interesowna”

Kourtney Kardashian jak książę Harry?

Jak twierdzi informator „The Mirror”, awantura z siostrą stała się kroplą, która przelała czarę goryczy. Kourtney coraz poważniej myśli o pójściu za przykładem księcia Harry’ego i by odciąć się od rodziny:

"Bardzo długo nadstawiała drugi policzek, ale już ma dość. Mówi, że po prostu nie czuje już więzi ze swoją rodziną. Przerósł ją cały ten medialny dramat. Kourt czuje, że jeśli nie podejmie decyzji teraz, na zawsze ugrzęźnie w tym irytującym kołowrotku. Travis w pełni ją popiera". 

Zobacz też:

Travis Barker zabrał głos. Zdradził swój stan zdrowia

MIKROSKOPIJNE porcje jedzenia na weselu Kardashianki! Ludzie w szoku...

Kourtney Kardashian kusi w skąpym stroju. Fani oniemieli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Kim Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy