Reklama
Reklama

Travis Barker zabrał głos. Zdradził swój stan zdrowia

Travis Barker (46 l.) to jeden z najbardziej znanych muzyków na świecie. Związek z jedną z Kardashianek sprawił, że usłyszało o nim jeszcze więcej osób. Gwiazdor parę dni temu trafił do szpitala. Dopiero teraz przerwał milczenie i odpowiedział o swoim stanie zdrowia. Będziecie zaskoczeni, dlaczego jego stan był krytyczny.

Travis Barker niespodziewanie parę dni temu trafił do szpitala. Jego stan został określony jako krytyczny. Przyczyną jego złego zdrowia okazało się zapalenie trzustki, które zostało wywołane rutynowym badaniem, które przechodził.

W sieci pojawiło się tysiące zdjęć paparazzich, którzy uchwycili, jak Travis został wyniesiony na noszach ze swojej willi i wniesiony do karetki. Jego ukochana Kourtney nie odstępowała go na krok.

Reklama

Travis Barker opowiada w social mediach o swoim stanie zdrowia

W sobotni wieczór Barker postanowił poinformować swoich fanów, jak się czuje. Muzyk na swoim InstaStories opublikował poruszający wpis, w którym dokładnie opisuje, jak trafił do szpitala.

Okazuje się, że 46-latek poddał się endoskopii. Z jego relacji wynika, że badanie z pozoru przebiegło bardzo gładko. Po kilku godzinach od wykonanego zabiegu Travis zrozumiał, że jednak nie wszystko ułożyło się po jego myśli.

W sprawie wypowiedziała się także Kourtney Kardashian, która cały czas była obecna przy swoim ukochanym mężu.

Celebrytka w swoim emocjonalnym wpisie podziękowała nie tylko Bogu, ale również lekarzom, pielęgniarkom, którzy zaopiekowali się Bakerem.

Zobacz też:

Jarosław Bieniuk z córką i partnerką w Gdyni. "Cudne te pana dziewczyny"

Rafalala pokazała penisa na Instagramie. Szokująca relacja internetowej celebrytki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Travis Barker | Kourtney Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy