Reklama
Reklama

Syn Górniak przyznał się do wszystkiego matce! Jak zareagowała Edyta?

Allan Krupa, owoc miłości polskiej divy pop Edyty Górniak i jej byłego męża Dariusza Krupy, nie pierwszy raz wywołał medialną burzę. Przystojny 19-latek dorastał przed naszymi oczami, a media nie mogły się nasycić historiami jego relacji z matką i z ojcem, a także rozwijającą się karierą.

Allan Krupa coraz częściej zwierza się dziennikarzom. W niedawnym wywiadzie ujawnił, że marzy o tym, aby wziąć ślub na szczycie Burj Khalifa — najwyższym budynku na świecie. Niestety, jego konto bankowe na razie nie jest na to wystarczająco zasobne.

"Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa. To myślę, że tak. Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie" - mówił w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Reklama

Tymczasem słynna mama Allana, Edyta Górniak, również nie boi się opowiadać o życiu syna i ich relacjach. Rozmawiając ostatnio z dziennikarzami "Faktu", wokalistka zdradziła, że jej syn miał wcześniej do czynienia z narkotykami. Niemniej Górniak zachowuje spokój i ma pełne zaufanie do syna i jego zdrowego rozsądku.

"Mama, ja teraz mogę ci powiedzieć. Możesz być spokojna, że nigdy nie będę palił trawy, bo zapaliłem i mi się nie podobało" - przytoczyła słowa Allana. 

"Allan dość łagodnie przechodzi tzw. okres buntu. (...) Poza komplikacjami papierosowymi, które się pojawiły dosyć wcześnie, to muszę powiedzieć, że naprawdę dobre dziecko. Nie robił abstrakcyjnych rzeczy, a jeśli zrobił, to mi się przyznał po kilku latach" - dodała. 

Ważna jest rozmowa z dzieckiem

Pamiętajmy jednak, że nie każda historia rodzinna przebiegać musi tak gładko i bezproblemowo. Rodzice często stają przed trudnymi wyzwaniami wychowawczymi, a konsumpcja substancji psychoaktywnych przez młodzież jest jednym z nich. Szczególnie w dobie łatwego dostępu do narkotyków w internecie i poza nim. Warto zwrócić uwagę na to, jak ważna jest rozmowa z dziećmi na temat konsekwencji ich wyborów i odpowiedzialności za własne zdrowie i bezpieczeństwo.

Zobacz też:

Internauci zbulwersowani werdyktem jury preselekcji do Eurowizji. Najmocniej oberwało się... Edycie Górniak

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak padła ofiarą szantażu! Wrzuciła do sieci wściekłą odpowiedź na żądania szantażystów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy