Reklama
Reklama

Syn Dagmary Kaźmierskiej podjął niespodziewaną decyzję. Conan pozazdrościł "Królowej życia"

Conan jest jedynym synem Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". Matka zawsze pragnęła, by trzymał się z dala od show-biznesu. Okazuje się, że jednak Conan dał się uwieść magii telewizji i też zamierza pojawić się na ekranie.

Dagmara Kaźmierska jest dumna z Conana

Conan Kaźmiercskijest prawdziwą dumą dla swojej matki Dagmary. "Królowa życia" nie raz rozpływała się w zachwytach nad nim. A jest się czym chwalić. Syn celebrytki dostał się na studia medyczne, a nauka świetnie mu idzie.

"Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (...) Ewa, jego dziewczyna mówi: "pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu". (...) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi - i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem" - mówiła Dagmara dla serwisu "Party".

Reklama

Nowy show Dagmary Kaźmierskiej

Conan, owszem, pokazywał się chętnie w relacjach i programach swojej matki, ale nie zabiegał o to i występy na ekranie traktował bardzo naturalnie. Kiedy stacja TTV zdecydowała o zakończeniu produkcji "Królowych życia" również Dagmara Kaźmierska zniknęła z telewizji. Wiadomo już, że celebrytka tęskni za światłem kamer i niedługo wróci do telewizji. Nowy program z jej udziałem jak dowiedział się Pomponik, będzie emitowany w jednym z kanałów telewizji Polsat.

"Przygotowujemy dla was zaje***e, nowe show, które będzie wkrótce dostępne. I gdzie będzie dostępne? W Telewizji. Robimy nowy program, będzie się działo, będą emocje, będzie zaje***e, będzie cudownie, będzie pięknie" - zapowiadał menadżer królowej, a ona sama dodała "I na bogato, ale też śmiesznie, tak jak lubicie".

Syn Dagmary Kaźmierskiej nagrywa program dla telewizji

Jak się okazuje również Conan ma zamiar zabłysnąć na ekranie. Syn Dagmary opublikował relację, w której ujawnił, że razem z Jackiem Wójcikiem biorą udział w tajemniczym projekcie.

"Siemanko, jedziemy na zdjęcia. Także niedługo będzie w telewizorni. Śledzić, patrzeć, obserwować. I wyłowić. A dzisiaj wieczorem jedziemy do Warszawy, ale damy czadu!" - zapowiedział Jacek w relacji, którą nagrał z Conanem.

Na razie nie wiadomo, czy Conan wystąpi w nowym show Dagmary Kaźmierskiej, które już jesienią pojawi się w telewizji, czy też jego plany dotyczą innego projektu.

Zobacz też:

Szok! Chylińska rozwiodła się w tajemnicy. Plotki o mężu okazały się prawdą

Dagmara Kaźmierska ujawnia zaskakujące fakty z przeszłości. Proponowano jej prostytucję!

Dagmara Kaźmierska w zaskakującej roli. Agentka "królowej życia" potwierdza, że to nie plotki!

Dagmara Kaźmierska już wybrała imię dla wnuczki! Ładne?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama