Reklama
Reklama

Syn Agaty Młynarskiej robi karierę za oceanem. Chce zarobić na drugie wesele?

Syn Agaty Młynarskiej, Tadeusz Kieniewicz, ostatnio odwiedził razem z żoną swoją mamę. Na co dzień para mieszka w Los Angeles, gdzie Tadeusz robi karierę w branży filmowej. Chce szybko się dorobić, ponieważ... planuje kolejne wesele!

Syn Agaty Młynarskiej zbiera pieniądze na drugie wesele!

Agata Młynarska jest niezwykle rodzinną osobą. Jest matką dwóch, dorosłych już synów - Tadeusza i Stanisława - a jej instagramowe konto przepełnione jest fotografiami, na których pozuje ze swoimi wnukami. Niestety, na co dzień nie może się cieszyć z bliskości synów. Tadeusz Kieniewicz mieszka bowiem w Los Angeles.

Młodszy syn Agaty Młynarskiej jest operatorem filmowym. Wraz z żoną Sylwią to właśnie Stany Zjednoczone wybrał na swój nowy dom. Niestety przez to tak rzadko może widywać się ze swoją mamą. Pandemia dodatkowo sprawiła, że kontakt był utrudniony. Przez nią Agata nie była nawet na ślubie swojego syna! W rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" przyznaje jednak, że nie jest jej żal, ponieważ wzięła udział w transmisji wydarzenia na żywo w internecie.

Reklama

Dziennikarka jest zachwycona swoimi synowymi. Obie uważa za silne i niezależne kobiety, dodając, że Tadeusz i Stanisław mieli szczęście, że spotkali je na swojej drodze.

Ostatnio Jednak Agata Młynarska miała okazję nacieszyć się młodszym synem. Tadeusz z Sylwią przyjechali odwiedzić ją w Polsce. Chociaż nawet kiedy są w naszym kraju, nie mają zbyt wiele czasu na to, aby spędzać go z dziennikarką.

Niestety para musi szybko wracać do domu w Los Angeles. Tadeusz Kieniewicz musi ciężko pracować, ponieważ chce zarobić na... swoje drugie wesele. Para postanowiła, że wyda ponowne przyjęcie po tym, jak pandemia pokrzyżowała im plany i nie mogli zaprosić na ceremonię swoich najbliższych. Jak informuje tygodnik "Świat i Ludzie", druga uroczystość planowana jest w Polsce i odbędzie się z prawdziwym rozmachem.

Zobaczcie również:

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Marcjanna Lelek z "M jak Miłość" dokonała coming outu! "Zakochałam się w dziewczynie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy