Reklama
Reklama

Sylwia Madeńska nie może pogodzić się ze stratą. Prosi o wybaczenie!

Sylwia Madeńska (27 l.) po rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem (27 l.) postanowiła odzyskać dawnych znajomych. Pierwsza na liście jest Monika Kozakiewicz (24 l.), czyli wieloletnia przyjaciółka, którą tancerka straciła przez kontrowersyjną decyzję w programie "Love Island. Wyspa Miłości". Niestety, nie wszystko idzie po jej myśli...

Sylwia Madeńska i Monika Kozakiewicz znają się praktycznie od zawsze, jednak od ponad roku nie rozmawiają ze sobą. Dziewczyny po opuszczeniu willi programu "Love Island. Wyspa Miłości" tylko raz wdały się w emocjonującą dyskusję podczas urodzin swojego przyjaciela. 

Makijażystka gwiazd wytknęła wtedy byłej dziewczynie Jędruszczaka, że bardzo się na niej zawiodła podczas finałowej fazy reality-show. Warto przypomnieć, że celebrytka musiała opuścić program właśnie przez decyzję Sylwii. 

"Od pierwszej edycji programu nie mam kontaktu z Monią. Ja tam trochę próbowałam się do niej dostać, jednak uciekła w make-up i faceta. Ostatnio fryzjer Karoliny Gilon zdradził mi, że ona po moim rozstaniu z Mikim wypowiedziała kilka ciepłych słów na mój temat. Spięcie między nami rozpoczęło się, kiedy Monika i Paweł musieli opuścić show" - mówi nam Madeńska. 

Nie jest tajemnicą, że "Sysia" próbowała już wszystkich możliwości, aby przeprosić i pogodzić się z dawną znajomą. Niestety, bezskutecznie. 

Reklama

Zwyciężczyni "Love Island" postanowiła wykorzystać moc mediów i publicznie przyznać, że bardzo liczy na zgodę i plotki

"Mam nadzieję, że wkrótce pogodzimy się z Moniką. Nie lubię drzeć kotów, lubię mieć neutralne stosunki. Nie ma co żywić urazy" - apeluje tancerka przed naszą kamerą. 

Trzymamy kciuki za pojednanie dziewczyn! 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Madeńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama