Reklama

Reklama

Reklama

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak nie mieszkają już razem. Co dalej z ich związkiem?

Od pewnego czasu nie mieszkają razem, a na treningi przygotowujące do "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyjeżdżają osobno. O randkowaniu ze sobą na razie nie myślą. Czy związek Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej przechodzi kolejny poważny kryzys?

Najbardziej kontrowersyjna para XI edycji "Tańca z gwiazdami" wciąż się dociera. Najwięcej czasu Mikołaj i Sylwia spędzają na treningach do show Polsatu. A jak wygląda ich życie prywatne? Czy nadal są w siebie zapatrzeni?

- Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu - mówi Sylwia.

- Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy.

Reklama

Ciężka praca na sali treningowej na razie nie zaowocowała wysokimi notami od jurorów. Mimo tego Sylwia jest zadowolona z postępów, jakie robi jej życiowy i taneczny partner. 

- U Mikołaja dużo zależy od nastawienia. Jeśli ma nauczyć się tańca standardowego, w którym dobrze się czuje, od razu załapuje kroki. I tak też dzieje się teraz. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" o 20.05 w każdy piątek w Telewizji Polsat! Pomponik jest patronem medialnym programu.

Zobacz raport specjalny poświęcony show "Taniec z gwiazdami"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy