Reklama
Reklama

Sylwia Bomba pokazała "ukochanego". Fani osłupieli...

Sylwia Bomba (34 l.) latem zeszłego roku ujawniła, że jej związek z ojcem małej Antosi przeszedł już do historii. Od tamtej pory nie sprawiała wrażenia zainteresowanej nowym związkiem. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że swoje porywy serca skierowała w inną stronę.

Sylwia Bomba, gwiazda programu „Gogglebox”, którego tajemnica sukcesu tkwi w tym, że zwykli ludzie siedzą przed telewizorami i komentują to, co zobaczyli, w lipcu zeszłego roku rozstała się  z  ojcem swojej jedynej córki, Antosi.  

Okazało się, że miłość, która romantycznie rozpoczęła się 5 lat wcześniej w centrum handlowym, już się wypaliła. Przy okazji wynikło trochę zamieszania, bo Sylwia najpierw zapewniała o swojej dyskrecji i stanowczo uprzedziła, że nie będzie rozmawiać na ten temat, ani roztrząsać przyczyn rozstania w kolorowych magazynach, a potem jednak zmieniła zdanie. 

Reklama

W wywiadzie dla magazynu „Party” zapewniła, że o związek ze starszym o 14 lat Jackiem „walczyła do końca”, bo chciała, by córka wychowywała się w pełnej rodzinie. 

Ostatecznie udało się przynajmniej to, że rozstanie przebiegło bez złych emocji, w każdym razie na tyle, na ile to możliwe, a Sylwia i Jacek harmonijnie dzielą się opieką nad Antosią. Jednak kiedy Sylwia poszła trenować do „Tańca z gwiazdami”, to swojej mamie, a nie byłemu partnerowi powierzyła opiekę nad córką.

Nowa miłość Sylwii Bomby

Od czasu rozstania Bomba sprawia wrażenie, jakby całkiem straciła zainteresowanie nowym związkiem. Tym większe zaskoczenie wywołał jej nowy wpis na Instagramie, w którym przedstawia swojego „nowego chłopaka”. 

Szybko jednak okazało się, że serca Sylwii nie skradł żaden mężczyzna, lecz... samochód. Przy okazji Bomba dała do zrozumienia, że z nowym autem wiąże o wiele ambitniejsze plany niż z byłym partnerem. Właściwie nawet daje do zrozumienia, że miłość, którą znalazła w salonie samochodowym, zapewni jej więcej szczęścia niż jakikolwiek mężczyzna. Jak napisała pod zdjęciem:

Czyli wygląda  na to, że nowy związek Sylwii ma już wyznaczoną i nieprzekraczalną datę ważności… To z pewnością oszczędzi bolesnych rozczarowań. 

Zobacz też: 

W domu w Skolimowie dochodzi do awantur? Mieszkanka wyznała prawdę

Miss Universe przytyła i mierzy się z hejtem w sieci

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy