Reklama
Reklama

Socha zabrała dzieci do Świętego Mikołaja. Miało być pięknie, a jest wściekłość internautów

Małgorzata Socha (42 l.) zrobiła swoim pociechom wyjątkową niespodziankę i zabrała je w podróż do Świętego Mikołaja w Laponii. Wśród atrakcji był również zimowy kulig, który wywołał istną burzę w sieci. "Szkoda tylko, że dla frajdy cierpią zwierzęta..." - czytamy pod postem aktorki.

Małgorzata Socha już ćwierć wieku tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem Wiśniewskim. Para pobrała się w 2008 roku i doczekała się trójki dzieci: Zosi, Basi oraz Stasia. Aktorka zawsze wiedziała, że chce mieć dużą rodzinę, a w wywiadach wielokrotnie wspominała o tym, że bliscy są dla niej najważniejsi.

"Dla mnie dom to dziecięcy szczebiot. Bez dzieci czułabym się niespełniona. Moje ananasy wypełniają cały mój świat. To jest niezwykłe uczucie, kiedy wiesz, że masz dla kogo żyć. Najpierw jestem matką, potem żoną i aktorką" - tłumaczyła na łamach "Twojego Stylu". Nic dziwnego, że z okazji zbliżających się świąt, spełniona mama zabrała swoje pociechy w wyjątkowe miejsce. Rodzinka poleciała do Laponii w odwiedziny u Świętego Mikołaja!

Reklama

Małgorzata Socha zabrała dzieci do Laponii

Od niedawna Socha coraz chętniej pokazuje w mediach społecznościowych buzie swoich latorośli. Tym razem podzieliła się obszerną relacją z podróży do Laponii. W tym celu mama musiała zrobić bardzo wczesną pobudkę, powiem samolot odlatywał już o szóstej rano. 

Na miejscu okazało się, że kolejka dzieci oczekujących na spotkanie z Mikołajem jest ogromna! Na filmiku widzimy, jak synek aktorki ucina sobie z tego powodu smaczną drzemkę...

W sieci rozpętała się burza: "Wykorzystujecie zwierzęta"

Potem na Instagramie pojawiły się nagrania z wycieczki psim zaprzęgiem. Dzieci były zachwycone niespodzianką, natomiast w komentarzach błyskawicznie rozpętała się burza. Magiczny klimat świąt prysnął, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Internauci zaczęli krytykować gwiazdę, że wykorzystuje zwierzęta dla własnej rozrywki. Na filmiku widzimy, jak zmęczone psy ciągną za sobą ogromne sanie, na których siedzi kilka osób:

"Biedne psy",

"Super, szkoda tylko, że dla frajdy cierpią zwierzęta...",

"No nie wiem czy dla piesków to nie za ciężko ciągnąć tyle osób?",

"Dlaczego wykorzystujecie zwierzęta, zamiast ruszyć tyłki?" - czytamy pod postem.

Małgorzata Socha nie odpowiedziała jeszcze na krytyczne opinie swoich obserwujących. A wy, zgadzacie się z nimi?

Zobacz też:

Małgorzata Socha mierzyła się z hejtem: "Polska pyza", "Kartofle kopać!"

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Małgorzata Socha zarabia krocie. Nie uwierzycie, na czym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy