Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Śmierć Pawła Królikowskiego zmieniła całe życie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Po śmierci Pawła Królikowskiego (†58 l.) życie jego żony,Małgorzaty Ostrowskiej- Królikowskiej (55 l.) , zmieniło się diametralnie. Aktorka stara się pozbierać po starcie ukochanego, lecz jest jej bardzo ciężko. Małgosia musi zebrać siły, by pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Jak donosi tygodnik „Świat i Ludzie” konieczna była pomoc Antka Królikowskiego (31 l.).

Mówiła, że jest silna, że zniesie wszystko. Ale w obliczu straty ukochanego męża trudno znaleźć w sobie tę siłę i tak zwyczajnie stanąć do walki o jutro. Małgorzata Ostrowska-Królikowska długo jeszcze będzie przeżywać żałobę. 

Reklama

Długo nie dojdzie do siebie po śmierci Pawła Królikowskiego. 

"Jej najstarszy syn Antek (sprawdź!), widząc, co się dzieje, wrócił do domu w Zalesiu. Pomaga mamie i rodzeństwu przetrwać trudny czas" - mówi znajoma owdowiałej aktorki. 

Pierworodny Małgorzaty równie mocno przeżywa śmierć ojca. Ma jednak w sobie poczucie, że teraz to on stał się głową rodziny, musi być podporą dla matki i czworga młodszego rodzeństwa. Chciałby, żeby życie w domu toczyło się normalnie, spokojnie. 

Pragnie, żeby 13-letni Ksawery rozwijał talent do przedmiotów ścisłych, Marcelina (19 l.) została malarką a znana z roli Kasi w "Klanie" Julka (21) l. zdała egzaminy na II roku medycyny. By 28-letni Jan mógł spokojnie zajmować się półrocznym synkiem Józkiem. 

"Musimy sobie radzić" - mówi Antoni Królikowski

Małgorzacie zawsze zależało na tym, by więź między dziećmi była silna i wszyscy byli dla siebie ważni. W domu w Zalesiu panowały jasne reguły. Starsze rodzeństwo opiekowało się młodszymi. Gdy było trzeba, pomagało im w lekcjach. 

Wszyscy dbali o dom, aktywnie uczestniczyli w rodzinnych uroczystościach. Żyli zgodnie z dekalogiem. 

Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »