Przejdź na stronę główną Interia.pl

Śmiałe zdjęcie Natalii Janoszek wywołało burzę! Rozebrała się w szczytnym celu!

Natalia Janoszek (28 l.) postanowiła wytłumaczyć się z "afery", jaką wywołało jedno z jej zdjęć...

Natalia Janoszek próbowała zrobić karierę nad Wisłą, ale niezbyt jej to wyszło. Piękną Polką zachwycili się za to w Bollywood, gdzie zagrała już w kilku filmach.

Reklama

Na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób. Natalia dogadza im licznymi zdjęciami, na których pozuje w seksownych pozach i skąpych strojach.

Niedawno jednak celebrytka zaszalała nieco bardziej. Zamieściła bowiem zdjęcie, na którym pozuje w bardzo kusym "bikini" ze złotej folii, która mocno odsłania jej krocze.

Pod zdjęciem pojawiły się głosy, że tym razem przegięła, a przecież nie potrzebuje zwracać ich uwagi w ten sposób. 

Janoszek w rozmowie z Plejadą postanowiła wytłumaczyć się z tej internetowej afery. Okazuje się, że pokazała krocze w szczytnym celu.

"Podczas wyjazdu media obiegły zdjęcia, na których jestem obklejona złotą taśmą. Wielu ludzi było poruszonych faktem, że pojawiły się u mnie tak odważne zdjęcia. 

W zamian za to, że zgodziłam się wziąć udział w tej sesji zdjęciowej, partnerzy i sponsorzy biorący udział w projekcie przekazali 5 tys. dolarów na pomoc szkole podstawowej Mango Hall na Jamajce. Dzięki tym pieniądzom udało się wyposażyć szkołę w elektrykę i solary słoneczne" - chwali się Natalia.

***


Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje