Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Janoszek w szpitalu! "Ciężki zator i zawał płuc"

Dramat w życiu polskiej gwiazdy trwa. Natalia Janoszek (28 l.) nie traci jednak nadziei...

Natalia Janoszek jest młoda, piękna i utalentowana. Niestety, rodacy niespecjalnie to doceniają. W przeciwieństwie do zagranicznej publiczności.

Gwiazdka od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską w dwóch wielkich przemysłach filmowych: Hollywood i Bollywood. 

W Indiach zadebiutowała w 2013 roku rolą Afreen w dramacie „Dreamz”. Jej kariera w Indiach prężnie się rozwija. Doszło nawet do tego, że po tamtejszych ulicach musi chodzić z ochroną! 

Niestety, w życiu Natalii wydarzyła się ostatnio prawdziwa tragedia. Aktorka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarzom w ostatniej chwili udało się ją uratować. 

Janoszek opisała wszystko na swoim Instagramie pod szpitalnym zdjęciem. 

"Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być" - pisze celebrytka.

Reklama

Dramatyczne chwile sprawiły, że Natalia przewartościowała swoje życie. Zaapelowała też do fanów, by bardziej doceniali zdrowie i cieszyli się z każdej chwili! 

"Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na później. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz" - dodaje.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy