Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Siostra Kamila przez przypadek się wygadała

Fani spekulowali, że Agnieszka i Kamil nie przetrwają eksperymentu. Post siostry Kamila wiele zdradził. Teraz już internauci mają pewność.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Siostra Kamila zdradziła zakończenie?

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zagościła już na dobre na ekranach, a fani doszukują się, które z par przetrwały, a którym się nie powiodło. Agnieszka i Kamil to ulubieńcy najnowszej edycji randkowego show. Widzowie najmocniej kibicują tej parze. Wszystko za sprawą Agnieszki, która jest osobą bardzo otwartą i sympatyczną. Podobny temperament ma znaleziony przez ekspertów partner Kamil. Oboje są sobą zauroczeni i kilkakrotnie podkreślali, że zostali świetnie dobrani Jednak, jak dowodzą losy bohaterów poprzednich edycji, nie zawsze para, która jest sobą zauroczona na początku potrafi podtrzymać związek. Zwykle z odcinak na odcinek następują kolejne rozczarowania. 

Reklama

Jak na razie Agnieszka i Kamil nie tracą zainteresowania sobą. Choć już po pierwszym odcinku fani spekulowali o ich rozstaniu, to teraz mają na ten temat inne zdanie. A wszystko za sprawą wpisu siostry Kamila. Kobieta opublikowała w sieci zdjęcie, które ma potwierdzać, że małżeństwo przetrwało. Fotografia przedstawia siostrę Kamila z przyjaciółmi. Fani show są pewni, że widać wśród nich Agnieszkę, pomimo iż jej twarz jest zasłonięta. Wpis szybko został usunięty. To jeszcze bardziej upewnia widzów w przekonaniu, że mieli rację, dopatrując się dowodów na obecność Agnieszki. 

A jak wy sądzicie? Małżeństwo Agnieszki i Kamila przetrwa? Oglądacie program?

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsza para nowego sezonu już się rozstała?

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy