Reklama
Reklama

Siostra Krupy dorobiła się milionów na rozwodzie. Niebywałe, co zamierza zrobić z fortuną

Marta Krupa (37 l.) to młodsza siostra Joanny Krupy (44 l.), która od lat próbuje zaistnieć w show-biznesie. Choć pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami" oraz "The Real Housewives of Miami", nie skupiła na sobie uwagi mediów. Teraz siostra znanej z "Top Model" jurorki rozkręca się z własną muzyką. Czy to dzięki niej zdobędzie popularność?

Marta Krupa rozpoczęła muzyczną karierę

Marta Krupa z nadzieją patrzy w przyszłość i ma nadzieję, że jej nowy utwór "Call me" spełni nie tylko marzenia o wokalnej karierze, ale przede wszystkim osiągnięciu podobnej sławy, jaką cieszy się jej siostra - Joanna Krupa.

Choć dziewczyny są sobie bardzo bliskie, nietrudno zauważyć, że Marta żyje nieco w cieniu swojej starszej siostry. Co więcej, kobiety znacząco się od siebie różnią.

Marta i Joanna Krupa są dobrymi przyjaciółkami

"Aśka od najmłodszych lat wiedziała, czego chce. Pragnęła być modelką i aktorką. Jej mama, Jola, wspierała ją w tym postanowieniu. Od najmłodszych lat woziła ją po castingach i agencjach modelek. Marta zaś była chłopczycą, uwielbiała sporty i wspinanie się po drzewach" - wspominał w rozmowie z ShowNews.pl znajomy rodziny.

Mimo to wśród sióstr nie było rywalizacji. Do dziś bardzo się przyjaźnią i razem latają na wakacje. Gdy Joanna była żoną Romaina Zago, przyłapano je na wspólnym spędzaniu świąt w popularnej, górskiej miejscowości Aspen w Colorado. 

Reklama

Są też dla siebie wsparciem. Przez długi czas plotkowano na temat tego, że Joanna miała mieć ogromny wpływ na zaproszenie Marty do "Tańca z Gwiazdami".

Prywatne życie Marty Krupy. Nie było usłane różami

Dziewczyny są sobie bliskie nie tylko przez rodzinne więzi. Marta prywatnie miała równie skomplikowane życie, jak Joanna (jurorka "Top Model" w marcu 2023 roku ogłosiła, że się rozwodzi ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jedynego dziecka). 

Marta miała podobne problemy. Na życiowego partnera wybrała amerykańskiego kierowcę wyścigowego, pochodzącego z włoskiej rodzinny kierowców. Z Markiem Andretti nie stworzyła jednak związku na całe życie. Choć we wrześniu 2017 roku zakochani wzięli ślub w pięknej, prywatnej posiadłości Nazareth w Pensylwanii, relacja nie przetrwała próby czasu.

"Marta kochała życie rodzinne, ale nie zrezygnowała z marzeń o karierze w show-biznesie, zwłaszcza że Joanna szła jak burza. W rezydencji w Nazareth czuła się jak w złotej klatce. To małe miasto, w którym nic się nie dzieje. Jej mąż, z pochodzenia Włoch miał bardzo tradycyjne podejście do kobiet i chciał z niej zrobić kurę domową i sprzeciwiał się temu, by robiła karierę"- zauważył tajemniczy informator ShowNews.

W grudniu 2021 roku Marta po 10 latach rozstała się Andrettim. Nigdy nie założyli rodziny, a ukochany niedługo potem zaczął się spotykać z amerykańską miss Billie, która zdobyła między innymi tytuły Miss Swimsuit USA International oraz Miss Foto. Jego majątek w czasie małżeństwa wyceniono na około 20 milionów dolarów.

Majątek Marty Krupy. Wyceniono go

Aktualny majątek Marty wyceniany jest na pięć milionów. To właśnie te pieniądze ułatwiają jej spełnianie się jako wokalistka.

Dokładnie 20 października ukazał się jej debiutancki singiel pt. "Call me". Marta stworzyła go razem z Christianą Lorin oraz doskonale znanym polskiej publiczności Tomkiem Lubertem, czyli twórcą zespołu Virgin, w którym swoją karierę zaczynała znana wszystkim Dorota "Doda" Rabczewska.

Czy okaże się dla niej przepustką do muzycznej kariery, a co za tym idzie, zajęcia miejsca obok siostry w świecie polskiego show-biznesu? Zobaczymy...

Czytaj też:

Siostra Joanny Krupy wyjawiła prawdę na temat rozwodu siostry. Odsłoniła nieznane kulisy

Krupa niespodziewanie zerka w stronę syna Edyty Górniak: "Fajnie byłoby go mieć"

W cieniu problemów siostry przeżywała własny dramat. Teraz to wyszło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Krupa | Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy