Reklama
Reklama

Krupa niespodziewanie zerka w stronę syna Edyty Górniak: "Fajnie byłoby go mieć"

Siostra Joanny Krupy próbuje swoich sił w przemyśle muzycznym. Marta Krupa szlifuje swój warsztat wokalny i przygotowuje pierwsze utwory. Chociaż ma już w zanadrzu spory asortyment, wciąż szuka współpracownika, który pomógłby jej zrealizować resztę planów. Rozważa nawet współpracę z synem Edyty Górniak.

Siostra Joanny Krupy szuka rapera. Ma nadzieję na współpracę z Allanem Krupą?

Joanna Krupa przetarła siostrze szlaki w polskim show biznesie. Marta Krupa chętnie wykorzystuje znane nazwisko i rozwija się w różnych branżach. Próbowała swoich sił w modelingu i w aktorstwie, a swego czasu wystąpiła także w "Tańcu z gwiazdami".

Z czasem zainteresowała się jednak karierą wokalną, która mogłaby uwypuklić jej wrodzony talent. Jak przyznała, obecnie pracuje nad swoim repertuarem. Jeden z jej utworów już podbija YouTube’a, ciesząc się zainteresowaniem odbiorców.

Reklama

"Dobrze. Bardzo dobrze. Moja piosenka w 3 tygodnie zdobyła 400 tysięcy odsłon na YouTubie. Kolejna piosenka będzie na karnawał. Mam już nagranych 9 piosenek. Nie mogę się doczekać aż każdy usłyszy te utwory" - opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda szuka obecnie współpracowników, którzy pomogą jej zmierzyć się z kolejnymi projektami.  Nie wyklucza, że podejmie rozmowy z Allanem Krupą.

Krupa rozważa zainwestowanie w syna Górniak. Potrzebuje jego pomocy

Marta Krupa ma nadzieję, że niedługo uda jej się wejść we współprace z raperami. Poszukuje bowiem zdolnych twórców, którzy będą w stanie zająć się aranżacją jej anglojęzycznych utworów. Bacznie przygląda się m.in. Allanowi Krupie, który z każdym dniem coraz lepiej rozwija się w przemyśle muzycznym.

"Jest to możliwe. Ja szukam rapera do moich piosenek. Piszę teksty po angielsku, niestety po polsku nie dam rady, ale byłoby fajnie mieć rapera" - oceniła.

Zobacz też:

Edyta Górniak pogrążyła się w żałobie. Zmarła bliska jej sercu osoba

Edyta Górniak zaczęła mówić o konflikcie z Kayah i nagle stało się to... "Ludzie kochani"

Steczkowska zaliczy wielki powrót na Eurowizję? Górniak już wyraziła swoje zdanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Marta Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy