Reklama
Reklama

Siostra Britney Spears szokuje wyznaniem o aborcji! Zmuszali ją do tego rodzice!

Jamie Lynn Spears (30 l.) to młodsza siostra Britney. Pomimo tego, że zawsze żyła w jej cieniu, stała się osobą medialną, a to za sprawą ciąży, w której była, kiedy miała zaledwie 17 lat. Teraz znów postanowiła o sobie przypomnieć i wyjawiła prawdę na temat aborcji, do której zmuszali ją rodzice!

Jamie Lynn Spears to młodsza siostra księżniczki popu, o której (sprawdź!) ostatnio było głośno za sprawą medialnego sporu i walki w sądzie z toksycznym ojcem. Teraz na światło dzienne wyszła kolejna tajemnica rodziny Spears. Jamie postanowiła zabrać głos w sprawie ciąży i aborcji, do której nakłaniali ją sami rodzice!

Reklama

Siostra Britney Speras szokuje wyznaniem o aborcji! Zmuszali ją do tego rodzice!

Jamie Lynn Spears napisała książkę "Rzeczy, które powinnam powiedzieć", niektóre fragmenty autobiografii zaszokowały fanów! 30-latka wyjawiał, że jej rodzice: Jamie i Lynn namawiali ją na aborcję, kiedy ta zaszła w ciąże w wieku 16 lat! Kobieta przyznała, że robili wszystko, aby ukryć jej odmienny stan i bali się reakcji społeczeństwa. 

Jamie Lynn wyznała, że rodzice zabrali jej telefon i zakazali komunikować się z innymi osobami, a to dlatego, aby nikt nie dowiedział się, że spodziewa się dziecka. Spears dodała, że bliscy uznali, iż rodzicielstwo w tak młodym wieku zniszczy jej karierę i wszyscy z jej otoczenia chcieli się po prostu pozbyć "problemu". 


Podobno nawet swojej siostrze, Britney, nie mogła wyjawić, że spodziewa się potomka. Po latach przyznała, że był to dla niej straszny czas, w którym jak nigdy potrzebowała wsparcia rodzeństwa.

Kiedy ojciec kobiety wiedział, że ta nie zdecyduje się na aborcję wdał się w nią w ogromną awanturę i dążył do tego, aby oddała dziecko do adopcji!

Spodziewaliście się, że ta rodzina jest aż tak toksyczna?


Zobaczcie również:

Britney Spears zszokowała wszystkich! Wrzuciła swoje nagie fotki do sieci...

Britney Spears miała podsłuch w sypialni! To sprawka jej ojca!

Młodsza siostra Britney Spears ponosi konsekwencje swojej obojętności na jej los

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jamie Lynn Spears | Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy