Reklama
Reklama

Serena Williams urodziła. Wieści poruszyły nawet Igę Świątek

Serena Williams i jej ukochany niedawno oznajmili światu, że po raz drugi zostali rodzicami. Gwiazda nie tylko wyjawiła płeć nowo narodzonego potomka, lecz również zdradziła jego imię. Wieść szybko poniosła się echem w mediach i celebryci ruszyli z gromkimi gratulacjami. Kilka słów napisała nawet Iga Świątek!

Rodzina Sereny William się powiększyła. Gwiazda tenisa urodziła

Jak wynika z instagramowego konta ukochanego Sereny Williams Ohaniana, para powitała na świecie drugą córkę.

"Witaj, Adira River Ohanian" - napisał w poście mężczyzna, zamieszczając kilka rodzinnych zdjęć. "Jestem wdzięczny, że mogę poinformować, że nasz dom łączy miłość: szczęśliwa i zdrowa nowonarodzona dziewczynka oraz szczęśliwa i zdrowa mama" - wyjawił. Przedsiębiorca technologiczny wyznał, że przepełnia go uczucie wdzięczności, a jego radość nie ma granic.

Reklama

Zwrócił się również do ukochanej, której otwarcie podziękował za wspaniały dar, jakim jest sprowadzenie na świat nowego życia. "Dałaś mi kolejny niezrównany prezent" - dodał, a następnie skierował miłe słowa w stronę wszystkich, którzy pomagali jego ukochanej przy porodzie. "Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi medycznemu, który opiekował się moją żoną i naszą córką. Nigdy nie zapomnę chwili, gdy przedstawiłem @olympiaohanian jej młodszą siostrę" - wyjawił z wyczuwalnym wzruszeniem.

Williams publicznie oznajmiła, że spodziewa się kolejnego dziecka w maju podczas słynnej Met Gali w Nowym Jorku. To już druga córeczka pary. Legenda tenisa i Ohanian pobrali się w 2017 roku, w tym samym roku urodziła się ich córka Alexis Olympia Ohanian Jr., którą wszyscy zwą Olympią.

Iga Świątek składa gratulacje Williams. Inne gwiazdy też ruszyły z ciepłymi słowami

Iga Świątek nie mogła przejść obojętnie wobec zaskakujących nowin skupionych wokół znajomej z branży. Polka w pięknych słowach podsumowała jej szczęście.

"Gratulacje Królowo. Witamy dziewczynkę!" - napisała polska tenisistka.

Pod wpisem udzieliło się również wiele innych sław na czele z Ciarą i Alessandrą Ambrosio. Wszyscy zgodnie gratulowali dzielnej mamie i podziwiali "słodką" dziewczynkę.

Zobacz też:

Serena Williams zaskoczyła na Met Gali. Wszyscy zwrócili uwagę na jej krągły brzuszek!

MET Gala za nami. Ciężarna Rihanna zachwycała, ale to Jared Leto jako kot zrobił największą furorę!

Angelina Jolie przeszła metamorfozę. Już nie jest piękną brunetką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Serena Williams | Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama