Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sensacyjne wieści o Alicji Bachledzie Curuś. Pojawi się w polskim show? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Polsat już przygotowuje się do jesiennego sezonu. Trwają rozmowy z aktorami i celebrytami, którzy mieliby pojawić się w „Tańcu z gwiazdami”. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że jedną z uczestniczek nowego sezonu tanecznego show będzie… Alicja Bachleda Curuś!

Alicja Bachleda Curuś zrobiła karierę za granicą

Alicja Bachleda Curuś jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które zrealizowały amerykański sen i zrobiły karierę w Hollywood. Już jako 16-latka zagrała u Andrzeja Wajdy w "Panu Tadeuszu". Miała też okazję wystąpić u boku takich sław jak Kecin Kline, Peter Facinelli, Jürgen Prochnow, czy Collin Farrell, który zresztą został partnerem Alicji. 

Reklama

Alicja Bachleda Curuś ma świetne przygotowanie muzyczne

Alicja Bachleda Curuś od najmłodszych lat przejawiała talent artystyczny. Dlatego rodzice zadbali o jej wykształcenie wokalno-aktorskie. Pierwsze kroki stawiała na scenie już w wieku 6 lat. Uczyła się w Studiu Teatru Muzyki i Tańca Elżbiety Armatys. Jest laureatką wielu polskich festiwali piosenki dziecięcej: I miejsce na festiwalu w Krakowie (1994). W 1995 została uznana za najbardziej uzdolnioną solistkę roku i otrzymała Grand Prix TVP1 - Tęczowy Music Box. Reprezentowała też w latach 90. polską telewizję na wielu zagranicznych festiwalach muzycznych.

Bachleda Curuś ma na koncie też album muzyczny pt. Klimat, z którego pochodzą single "Marzyć chcę" oraz "Nie pytaj, nie pytaj mnie"

Wszystko wskazuje na to, że aktorka z tak świetnym muzycznym przygotowaniem powinna też poradzić sobie na parkiecie.

Taniec z gwiazdami". Czy Alicja Bachleda Curuś przyjmie propozycję Polsatu?

Nazwisko Alicji Bachledy Curuś pojawiło się wśród kandydatów do nowej edycji hitu Polsatu, jakim jest "Taniec z gwiazdami"

Alicja Bachleda Curuś ponad 17 lat temu miała zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami". Przed aktorką otwierała się wówczas szansa kariery w Hollywood, więc odrzuciła tę propozycję. Czy teraz pojawi się w tanecznym show? Negocjacje stacji z gwiazdą są w toku.

Chcielibyście zobaczyć aktorkę w "TzG"?

Zobacz też:

Przez lata odmawiał udziału w "TzG". Zwrot akcji ws. Czerkawskiego [POMPONIK EXCLUSIVE]

Gorzkie wieści ws. Bachledy-Curuś nadeszły ze Stanów. Jest gorzej niż mogło się wydawać               

Wieści ws. syna Bachledy-Curuś nadeszły niespodziewanie. Farrell nagle podjął stosowne kroki      

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama