Reklama
Reklama

Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska przekazali fanom zaskakujące wieści. Proszą o pomoc w wyborze imienia

Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska zaskoczyli swoich fanów niespodziewaną informacją. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali wieści o "nowym członku rodziny". Przy okazji zwrócili się do internautów z nietypową prośbą. Proszą o pomoc... w wyborze imienia.

Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska otwarcie mówią o swoim małżeństwie

Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska tworzą jedną z najbardziej lubianych i popularnych par w polskim show-biznesie. Lider zespołu Zakopower zawsze podkreślał, że jego największym marzeniem jest założenie rodziny i stworzenie ciepłego, rodzinnego domu.

Artyście udało się zrealizować plany i wraz ze swoją małżonką doczekał się dwójki pociech. Chociaż w mediach często pojawiają się plotki o rzekomym kryzysie w związku celebrytów, a sami zainteresowani podsycają zainteresowanie fanów opowieściami o burzliwych kłótniach, para wielokrotnie udowadniała już, że potrafi załagodzić okazjonalne konflikty i budować silny związek.

Reklama

Zakochani są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się z fanami swoimi zdjęciami i informacjami z życia prywatnego. Ostatnio mocno zaskoczyli internautów najnowszym wpisem.

Rodzina lidera Zakopower znów się powiększyła

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka postanowili pochwalić się tym, że ich rodzina... znów się powiększyła. Tym razem chodziło jednak nie o kolejną pociechę, ale o... chomika, którym zaopiekowali się celebryci.

Z tej okazji zwrócili się bezpośrednio do swoich wielbicieli i poprosili ich o pomoc w wyborze imienia. Problem w tym, że małżonkowie... nie wiedzą jeszcze, jakiej płci jest ich nowy pupil.

"Nasz nowy członek rodziny. Szukamy imienia dla tego słodziaka Chomiczka. Idziemy za parę dni do weterynarza, więc może okazać się dziewczynką. Na razie jest podobno chłopakiem" - napisała na Instagramie gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Można się spodziewać, że już niebawem muzyk i jego małżonka pochwalą się kolejnym zdjęciem nowego domownika.

Czy zdecydują się na imię wybrane przez internautów?

Zobacz też:

Sebastian Karpiel-Bułecka ma dość. Mówi wprost, co myśli o ukochanym miejscu

Nieoczekiwane wieści z domu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki. Jednak stało się

Cichopek i Kurzajewski zaprosili do programu zaskakującego gościa. Kto by przypuszczał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | Paulina Krupińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy